europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 03 August 2022 to 07 August 2022

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 August 2022 to 14 August 2022

Registered skaters for Speedskating Kriterium Gross-Gerau

First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
AarathyKasturirajWomanSeniorIndiaTeam SolarisTeam Solaris
AbigelMercsWomanJuniorHungarySzombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola
AdelaDostalovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
AdrianVajanskýManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AfonsoSilvaManYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
AkshithVikramManYouthIndiaSSSASSSA
AlberteGreveWomanYouthDenmarkNSKNSK
Alicia WicheWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
AmberPuttevilsWomanYouthBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
AminZandiManJuniorIran (Islamic Republic of)Cologne Speed TeamCologne Speed Team
AmineMERDJAManCadetFranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
AnandkumarVelkumarManJuniorIndiaSSSASSSA
AnetaHyttychovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
AngelinaHoffmannWomanU 13GermanyHallescher ISCHallescher ISC
AnnaKukushkinaWomanYouthRussian FederationBestTrickTeamBestTrickTeam
AnnaMuzykaWomanSeniorUkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
AnnaPňovskáWomanU 13Czech RepublicRTS PrahaRTS Praha
AnnaWeberWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
Anne-SophieBergéWomanJuniorBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
AnnemarieSchaeferWomanCadetGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
Antonio Edgar FreitasManSeniorPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
ArthurBucklerManU 12United KingdomWisbech Roller Speed ClubWisbech Inline Speed Skating Club
ArturGukManSeniorUkraineleaderleader
ArvindKamalapathy Ramesh BabuManSeniorIndiaSSSASSSA
AUDRIC XAVIERRICHARDOManU 12IndonesiaRollerblade IndonesiaRollerblade Indonesia
Autumn Brooke Fletcher WomanYouthUnited StatesGTC2020GTC2020
BalintBodeiManJuniorHungarySzombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola
Bart SwingsManSeniorBelgiumRolschaatsclub HeverleePowerslide/Matter racing
BeelenRobbeManJuniorBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
BenjaminSzelingerManCadetHungarySzombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola
BenjaminWolfManU 10GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
BenteBillenWomanYouthBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
BerenikaBilkovaWomanU 13Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
BiancaRoosenboomWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
BorjaNavarroManSeniorSpainMaestroskatesMaestroskates
Brandon MKarlanManJuniorUnited StatesGTC2019 GTC2019
BrechtLippensManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
BrendBeelenManYouthBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
CalebWakefieldManSeniorUnited StatesWolverines Speed TeamBONT Skate
CaleyMarleinWomanCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
CarlosPereiraManU 13GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
CedricPlattnerManCadetSwitzerlandRSC LiestalRSC Liestal
charlyBUCHSManJuniorFranceASTA NANTESRollerblade Team France
ChristiaanLandManJuniorNetherlandsGewest FryslanFriese selectie
ClaraElsäßerWomanCadetGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
ClaytonwhiteManCadetUnited StatesTexas Speed/ Humble texas speedskatingTexas Speed/ Humble texas speedskating
DamienSILVESTRE--STRIEGELManU 13FranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
DanielYeowManSeniorAustraliaEltham Speed Skaterz AustraliaEltham Speed Skaterz Australia
DarynaSerhiienkoWomanU 11UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
DavidBadenManYouthGermany
DiogoMarreirosManSeniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
Diogo Helder Lourenço ManJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
DominikVAjanskýManU 9Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
EliasPescheckManCadetGermanyHallescher ISCHallescher ISC
EliseBergéWomanU 11BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
EltonDe SouzaManSeniorFranceROLLER PROVENCE MEDITERRANEEMX Takino MPC
emersonstudyWomanU 13United StatesTexas Speed/ Humble texas speedskatingTexas Speed/ Humble texas speedskating
Erik WillyWernerManJuniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
ErnestKushnerovManU 10UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
EtienneRamaliManSeniorGermanyMX TakinoMX Takino
EugeniaTenenbaumWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
FabianKümmelManYouthGermanyLLG Luckenwalde LLG Luckenwalde
FelixRijhnenManSeniorGermanyERSG DarmstadtPowerslide/Matter racing
FilipJilekManU 11Czech RepublicRTS PrahaRTS Praha
FinnMillingManYouthGermanyTurbine HalleTurbine Halle
Finn BjarneKampfenkelManYouthGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FleurVeenWomanSeniorNetherlandsRTC MiddenGewest Fryslân
FlorisGaierManJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
FranVanhoutteWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FruzsinaRomanWomanCadetHungarySzombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola
GabrielaVargas WomanSeniorEcuadorECUADORMaestroskates Team
GibranGhazaliManSeniorUnited StatesGTC2022 LondonSkatersGTC2022 LondonSkaters
Gonçalo Canada Abreu ManJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
GretaHackelWomanU 13GermanyHallescher ISCHallescher ISC
Guru HarshanHari PrasadManU 11IndiaSSSASSSA
HailaBrunet Álvarez WomanSeniorCubaCuba Cuba
HannaDinterWomanYouthGermanyHallescher ISCHallescher ISC
HannaFrensWomanYouthGermanyHallescher ISCHallescher ISC
HannahRemmertWomanCadetGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
Hrithik YashPrakash LavanyaManCadetIndiaSSSASSSA
IndraMédardManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeMaestroskates Team
Ines R.BettencourtWomanYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
iosebafernandezManSeniorSpainMaestroskatesMaestroskates
IsaSteegstraWomanCadetNetherlandsDe IJssterDe IJsster
IsaakVerstraetenManU 9BelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
IsabellFuchsWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
James RobertSadlerManJuniorUnited StatesGTC2020 Team Florida/CCNGTC2020 Team Florida/CCN
JanaBohumskaWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JanaSchärenWomanCadetSwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
JanekWeberManCadetGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
JanosSiposManYouthHungarySzombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola
JarnoHaitjemaManCadetNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
JasonSuttelsManJuniorBelgiumRolschaatsclub HeverleePowerslide/Matter racing
Jekatherina YakovlevaWomanJuniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
Jéssica Rodrigues WomanYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
JetFransenWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Jhoan GuzmanManSeniorSpainAnTisTasi Team Junk
JocelyneSeysWomanCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JohanaStodolovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JohannesVermeerschManCadetBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
jolanBrissinckManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JonRudolphManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
JonahVerstraetenManU 10BelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
Jonas MaximilianArndtManYouthGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
JorenVansteenkisteManYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JuliePňovskáWomanU 10Czech RepublicRTS PrahaRTS Praha
KateřinaKainováWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
KateřinaZatloukalováWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
KaviyarasanLakshmananManSeniorIndiaSSSASSSA
KeeganJacobsManCadetBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
KeiraWordsworthWomanU 13United KingdomNorth London Roller Speed Skating ClubNorth London Roller Speed Skating Club
KíraAmschlWomanU 12HungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
KiraBulakhWomanU 12UkrainePLSU UkrainePLSU Ukraine
LauraBergerWomanYouthGermanyHallescher ISCHallescher ISC
LauraFilesWomanJuniorGermany
LauraZondlerWomanJuniorGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
LaurensBergéManYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LeaHadzizulficWomanYouthGermanyTSV BernhausenTSV Bernhausen
LenaBollaersWomanCadetBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
LenaMajewskaWomanU 13Germanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
LéoDERVINManU 9France, MetropolitanBischheim Strasbourg SkatingBischheim Strasbourg Skating
LeonDinterManU 13GermanyHallescher ISCHallescher ISC
LeonieImhofWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
LianneVan loonWomanSeniorNetherlandsRTC Midden
LillyWeidenerWomanCadetGermany
LinaSchumannWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
LoesBusserWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweRTC Midden
LorenzMüllerManU 13GermanyVfL UlmVfL Ulm
LotteVerburghWomanCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
LouisaKöpernikWomanJuniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
LowieDekensManCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LucaRudolphManYouthGermanyRSV GeraRSV Gera
LucieDykastovaWomanU 10Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Luis Carlos SilvaManJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
LukasDroemerManJuniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
LukasKöhlerManCadetGermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
Lukas ReynaertsManU 11BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LukasSimsManCadetUnited StatesTexas Speed/ Humble texas speedskatingTexas Speed/ Humble texas speedskating
Luna-MarieLauWomanU 13Denmarktalent Team Denmarktalent Team Denmark
Luna-MarieLauWomanU 13DenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
Luukvan TimmerenManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
LyssaVansteenkisteWomanCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MajaStofflerWomanCadetGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
ManishaKurthWomanU 13SwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
ManuelMartinsManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MarharytaHorovaWomanU 11UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
Maria Beatriz SilvaWomanJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
MariesolGottwein-HoppWomanU 12GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
MariiaShevchenkoWomanU 13UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
MartinBohumskyManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
MartonMayerManJuniorHungarySzombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola
MarvinKlotzManYouthGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
MathildePedronnoWomanSeniorFranceMarianiMariani
MatteoDeceuninckManU 9BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MauriceMarosiManCadetGermanySpeedteam BodenseeSpeedteam Bodensee
MaximaHauptmannWomanYouthGermanyDYNABOOK Speedskating /SC DHfK Leipzig e.V.DYNABOOK Speedskating /SC DHfK Leipzig e.V.
MayaSchwanWomanYouthGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
MeenalokshiniSaravananWomanJuniorIndiaSSSASSSA
MetodejJilekManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
Mia LeniSchwanWomanU 13GermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
MICHAELPASQUARELLAManSeniorUnited StatesGTC2022 Simmons Racing Team FloridaGTC2022 Simmons Racing Team Florida
MiguelBravoManSeniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
milanBrissinckManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MitchellRossManSeniorAustraliaEltham Speed Skaterz AustraliaEltham Speed Skaterz Australia
MoritzHeckelManJuniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
MykhailoKazhanManU 11UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
NadiaSpurgeonWomanCadetSwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
NataschaLindenskovWomanYouthDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
NeveBühnemannWomanJuniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
NielsSorgManJuniorSwitzerlandSG MoGoNo Leipzig SG MoGoNo Leipzig
Niels van HaarenManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
NikitaTarasovManU 13Russian Federationirkrollerirkroller
NilaMakesh KhumarWomanYouthIndiaSSSASSSA
NilsBühnemannManSeniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
NilsUhligManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NinaÖzdemirWomanYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
NykytaKorolovManU 11UkrainePLSU UkrainePLSU Ukraine
OleksandraIvashchenkoWomanU 13UkrainePLSU UkrainePLSU Ukraine
OndrejNovacekManCadetCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
OsterNaëlManU 13FranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
OsterSohanManU 11FranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
PaigeDawsonWomanYouthUnited StatesGTC2022 Irene Charney SynergyGTC2022 Irene Charney Synergy
PaulWillManCadetGermanyGettorfer TVGettorfer TV
PiaSchwörerWomanYouthGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
Pia-ElisaMittlerWomanYouthGermanyHallescher ISCHallescher ISC
RaphaelBoefManJuniorNetherlandsSchaatsvereniging UtrechtSchaatsvereniging Utrecht
renzoameryManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
RichardKrauseManJuniorGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V./ Team Redvil BONTGroßenhainer Rollsportverein e.V./ Team Redvil BONT
Rickvan den AkkerManYouthNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslan
RishabSridharManYouthIndiaSSSASSSA
RonPucklitzschManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.MX Takino MPC
rubenligtenbergManJuniorNetherlandsSSVR rijssenSSVR rijssen
RutvaPrakashWomanU 12IndiaSSSASSSA
SabienTinsonManSeniorUnited StatesGTC2019 Team USAGTC2019 Team USA
SachinBharathiraja AmudhaManCadetIndiaSSSASSSA
SamuelKünzliManU 10SwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
SamuelMorrisManJuniorItalyASCO SKATING CONCOREZZOASCO SKATING CONCOREZZO
SamuelStirnatManU 13GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SarahEbachWomanCadetGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
SarahMilitelloWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
SaskiaKotzWomanYouthGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
SebastianGuzmanManSeniorVenezuelaJunk AnTisTasi Junk AnTisTasi
SebastianKieserManYouthGermany
SelinaHöflerWomanJuniorGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
SennaLammeWomanCadetNetherlandsAIJVAIJV
SeppeDelyeManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
SerhiiBahriiManU 13UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
SiarraTweedyWomanCadetUnited StatesGTC2020 SynergyGTC2020 Synergy
siebede wachterManCadetBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
SilkeVan der WierWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
SimonBiglerManSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
SimonDhondtManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
SimonDüppreManCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SinaReyerWomanYouthGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
SofiiaShevchenkoWomanU 10UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
SophiaHoppWomanU 10GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SophieDebenhamWomanU 13United KingdomSouth Woodham Ferrers RSCSouth Woodham Ferrers RSC
staci genouwWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
StanBeelenManCadetBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
StienVanhoutteWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeMaestroskates Team
Stijnvan de BuntManYouthNetherlandsRegio Selectie Midden NederlandRTC Midden
SvenjaHechtWomanCadetGermanyVfL Ulm, GermanyVfL Ulm, Germany
Sydneyvan HaarenWomanYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Tamino OhmeManYouthGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
TheoFischerManJuniorGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V./ Team Redvil BONTGroßenhainer Rollsportverein e.V./ Team Redvil BONT
ThomasSILVESTRE --STRIEGELManU 10FranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
TimoLammeManYouthNetherlandsAIJVAIJV
TimoLehnertzManJuniorGermanyBONT Skate
TomMulderManYouthNetherlandsRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
TomasBohumskyManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Udo Van der wierManYouthNetherlandsinline selectie Groningen/Drenthe Gewest Fryslân
ValerieImhofWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
VasilisaBereznikovaWomanU 9UkraineSAM Roller ClubSAM Roller Club
Vasilisa BruhanovaWomanCadetRussian Federationirkrollerirkroller
VeronikaDykastovaWomanU 13Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VeronikaRihovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Vik ReynaertsManU 13BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
VINCENTHENRYManSeniorUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
ViolaEbachWomanU 11GermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
VioletteBraunWomanCadetFranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
WhitneyMengaWomanU 13FranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
YaroslavVerbaManU 12UkrainePLSU UkrainePLSU Ukraine
Zora LilliCzäczineWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle

 

© 2022 florisvdk.net All rights reserved