europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 03 August 2022 to 07 August 2022

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 August 2022 to 14 August 2022

Registered skaters for Flanders Grand Prix

First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
ADJAMBO KOUTAHE KOFFI MISSIKPAWAManSeniorTogoARCA ARCA
Advait AmitGoreManU 10United Arab EmiratesSkateraati Skateraati
AlessiaWittmackWomanCadetGermanySSC HeilbronnSSC Heilbronn
AlexanderFarthoferManJuniorAustriaSC Lattella WörglHypo Lattella World Team
alexisbodevenManJuniorFranceGROL- GROUPE ROLLER VANNES AGGLOGROL- GROUPE ROLLER VANNES AGGLO
ALEXIS MUNEZERO ManSeniorRwandaFVA Rollers Team FVA Rollers Team
AliyaOussaifiWomanU 9GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
AlizéeFROUMENTINWomanCadetFrance, MetropolitanRoller Sport Saint PierraisAF ROLLER TEAM
AltijanaSofticWomanU 12AustriaSC HighlandersSC Highlanders
amaiuramillano zurbanoWomanSeniorSpainTXANTREATXANTREA KKE
Ambervan der MeijdenWomanYouthNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandKNSB Talent Team Zuidwest
AmélieIgnoulWomanCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
AmelieLübkenWomanU 12GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
Ananyaa KalaignanamGurumoorthyWomanU 12United Arab EmiratesSkateraati Skateraati
AndreHeld-EngelbrechtManSeniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
AngelDalemanWomanYouthNetherlandsVereniging IJssport LeiderdorpKNSB Talent Team Zuidwest
AngelaTothWomanU 10AustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
Anna BerczellyWomanCadetAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
AnnaEppingerWomanCadetGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
Anna MeulmeesterWomanU 12NetherlandsWarmondse ijs en skeelerclubWarmondse ijs en skeelerclub
AnnaSängerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
AnoukAaldersWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiGewest Fryslân
AnoukCnossenWomanYouthNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
ArijanaSofticWomanCadetAustriaSC HighlandersSC Highlanders
ArthurBucklerManCadetUnited KingdomWisbech Roller Speed ClubWisbech Inline Speed Skating Club
AsaPapeWomanU 12BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
AshaHickfordWomanJuniorAustraliaCobras rollerskating clubCobras rollerskating club
AsterDemiddeleManU 13BelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
AuroraGriffithsWomanU 12United KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
BenWeberManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
BenjaminWolfManU 12GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
BenteBillenWomanJuniorBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
BenteVisserWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
BerntHutManU 12NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
BoldizsarTothManU 11AustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
BretGroot ManJuniorNetherlandsASVKNSB Talent Team Midden-Oost
BriekDe WeweireManU 13BelgiumSkeeler Team EvergemSkeeler Team Evergem
Camille Turquois schoumaker WomanU 10FranceLES PATINEURS D HERBAUGESLES PATINEURS D HERBAUGES
CarlaPlana OlivaresWomanCadetSpainGimnastic de TarragonaGimnastic de Tarragona
CarlosPereiraManCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
casvan cauwenberghManU 12BelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
Cas Van DeurenManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
CharliepeerdemanManU 12NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
ChrisBerkhoutManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
ChristofferNubeManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
Claudia Batalla WomanSeniorSpainAlmassora CPAlmassora CP
CLAUDIALANGA TORRESWomanCadetSpainC.P. 2mil6C.P. 2mil6
ClémentDenisManCadetFrance
ClementineMATHEWomanU 12FranceAMICALE LAIQUE DES COUETS BOUGUENAIS COURSEAMICALE LAIQUE DES COUETS BOUGUENAIS COURSE
DaanBerkhoutManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
DaanSoetaertsManJuniorBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
DalmaBerczellyWomanU 13AustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
DamienSILVESTRE - - STRIEGELManCadetFranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
DamonPetriManU 11GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
DanielKrojerManCadetAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
DanielaGil ValenzuelaWomanU 10SpainClub patinaje velocidad 2mil6Club patinaje velocidad 2mil6
DANIELA AMORGIL VALENZUELAWomanU 10SpainC.P. 2mil6C.P. 2mil6
DavidBadenManJuniorGermanySSC Koeln
Dicte R.LundstedWomanJuniorDenmarkTalent Team DenamarkInline Team Denmark
DinlyKosterWomanJuniorNetherlandsinline selectie Groningen/DrentheRTC Noord
DiogoSilveiraManJuniorPortugalInline Marinha GrandeInline Marinha Grande
Dionvan HalManYouthNetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestKNSB Talent Team Zuidwest
dorianverburghManYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
DoutzenCampsWomanU 9BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
DrineMantheyWomanYouthDenmarkØstmøn InlinereTalentteam Denmark
EDOHKPALETEManSeniorTogoARCA ARCA
ElbrichNicolaijWomanYouthNetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
ElineMulderWomanYouthNetherlandsRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
EliottLe TadicManU 13FranceGROL Vannes AggloGROL Vannes Agglo
EliseBergéWomanU 13BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
ELISELEBLUYWomanU 13Belgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
EliseLebluyWomanU 13Belgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
EllieBartholomeeussenWomanU 11BelgiumDe skeelerclub van de KempenDe skeelerclub van de Kempen
Emmanuel NIYOBUHUNGIRO ManSeniorRwandaFVA Rollers Team FVA Rollers Team
EnzoRöselManU 12GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
EthanSmithManCadetUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
EwanChéronManYouthFranceGROL Vannes AggloGROL Vannes Agglo
FebeDe KimpeWomanU 9BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Febe Tollet WomanU 9BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
FerreDe KimpeManU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Fidèle NGANGO FIDUS ManSeniorRwandaFVA Rollers Team FVA Rollers Team
FleurHulsWomanSeniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub NijeveenDoubleFF
frandevoldereWomanU 12BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FriedaBielickiWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
GAELTARDYManYouthFranceQUINGEY ROLLER CLUB 25QUINGEY ROLLER CLUB 25
GretaHackelWomanCadetGermanyHallescher ISCHallescher ISC
HannaBartholomeeussenWomanU 13BelgiumDe skeelerclub van de KempenDe skeelerclub van de Kempen
HannaSchüblWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
HanneDe WeweireWomanU 10BelgiumSkeeler Team EvergemSkeeler Team Evergem
Harsha VarthiniGurumoorthy NithyaWomanU 9United Arab EmiratesSkateraatiSkateraati
IndraMédardManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
InkaHildebrandtWomanCadetGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
IrisDrogouWomanU 13FranceROLLER CLUB HERBLINOISROLLER CLUB HERBLINOIS
IrisTibenWomanSeniorNetherlandsRTC NoordwestRTC Noordwest
IsaSteegstraWomanYouthNetherlandsDe IJssterKNSB Talent Team Noord
IsabellFuchsWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
izadiarteaga jaurrietaWomanSeniorSpainTXANTREATXANTREA KKE
JanMooijmanManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Jan Martin Mende ManSeniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JanekWeberManYouthGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
Janne BerkhoutWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JanneBoosWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JannesSeyfarthManYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
JarnoHaitjemaManYouthNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordKNSB Talent Team Noord
JarnoVan der EntManSeniorNetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestRTC Zuid West Inline
Jasminvan der terpWomanYouthNetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
Jasmine Govers WomanU 12BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JeromePetriManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
JetteBeekWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
JintheProotWomanU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JoelKloningerManYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Joesvan DeursenManJuniorNetherlandsInline selectie ZHInline selectie ZH
JohannesVermeerschManYouthBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
JonRudolphManYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
JonasVincentManCadetFranceLES PATINEURS D HERBAUGESLES PATINEURS D HERBAUGES
JonneHolthuisWomanU 13NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
JorenVerleyeManU 12Belgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
Jornde VriesManJuniorNetherlandsASVKNSB Talent Team Midden-Oost
Jortvan VondelManU 11NetherlandsIJs en skeelerclub LisserbroekIJs en skeelerclub Lisserbroek
JosephineOttoWomanU 13GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
Jule JustineAntonWomanJuniorGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
JuliaBeechWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau
JulianVincentManYouthFranceLES PATINEURS D HERBAUGESLES PATINEURS D HERBAUGES
JuliePnovskaWomanU 12Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Jurianvan eekelenManU 11NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
KaileyVan der veen WomanU 13NetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
KarolinaKubikWomanU 10GermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
KASSANDRAGUAYS STUTZWomanJuniorFranceLIGUE PAYS DE LA LOIRETHE TEAN / CRE PDL
KatharinaMezgolitsWomanYouthAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
KehanGriffithsManU 9United KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
KiraHänselWomanYouthGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
kirbyBarkerManU 12United KingdomWisbech Inline Speed Skating ClubWisbech Inline Speed Skating Club
KODJO SENA AKEY ManSeniorTogoARCA ARCA
KoenLe LièvreManJuniorBelgiumKoninklijk Modern Skaters Club WilrijkKoninklijk Modern Skaters Club Wilrijk
KOFFI VICTOR SOKPORManSeniorTogoARCA ARCA
KOLEMBANE M’PAKEBE BENTEManSeniorTogoI m compete for my team ANGEROLLERCLUB I m compete for my team ANGEROLLERCLUB
LarsDijckManCadetNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
LarsPatrouilleManYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
LataeshaNarainWomanJuniorNetherlandsRegio Selectie Midden NederlandRegio Selectie Midden Nederland
Laura Desmaele WomanJuniorFranceJEUNESSES SPORTIVES DE COULAINESJEUNESSES SPORTIVES DE COULAINES
LaurensBergéManJuniorBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LeahBarkerWomanU 12United KingdomWisbech Inline Speed Skating ClubWisbech Inline Speed Skating Club
LeanderDeroyeManU 12BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LeandroGrossManSeniorSwitzerlandRSC LiestalRSC Liestal
LenaMajewskaWomanCadetGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
LéoDERVINManU 11France, MetropolitanBischheim Strasbourg SkatingBischheim Strasbourg Skating
LeonWeberManU 10GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Leonie FlorenceOhlWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauNL Custom International
LeonyHeyneWomanU 11GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Lexie RuiterWomanU 10NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
LianneVan loonWomanSeniorNetherlandsRTC Midden
LiliaMudersWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LilianDenisManJuniorFranceGROL Vannes AggloGROL Vannes Agglo
LillyWeidenerWomanYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
LinaSchumannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
LinaTrojanWomanCadetGermanyTSuGV GrossbettlingenTSuGV Grossbettlingen
LiseDijkstraWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
Llanos Fernández WomanU 12SpainClub El Patín de Oro MadridClub El Patín de Oro Madrid
LoesBusserWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
LorenzoFariaManU 12FranceAMICALE LAIQUE DES COUETS BOUGUENAIS COURSEAMICALE LAIQUE DES COUETS BOUGUENAIS COURSE
LotteVerburghWomanYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
LouisaKöpernikWomanSeniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
LoukaLeemans WomanYouthBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
LowieDekensManYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LucaLemmensManU 10BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
Luca RudolphManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß GeraAufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
LucieConradtWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LuisaFuchsWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Lukas ReynaertsManU 13BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LUNADOMINGUEZ TORCALWomanJuniorSpainC.P. 2mil6C.P. 2mil6
Luna-MarieLauWomanCadetDenmarktalent Team DenmarkInline Team Denmark
LyssaVansteenkisteWomanYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MaartjeBerkhoutWomanU 12NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MaelleDROGOUWomanYouthFranceROLLER CLUB HERBLINOISROLLER CLUB HERBLINOIS
Magnus NormannJeppesenManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
MaikStamManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
ManishaKurthWomanCadetSwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
ManuelEppingerManYouthGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
MarieFischerWomanJuniorGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
MarieSängerWomanJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MariellaRichterWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
MariemOussaifi WomanU 13GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MariesolGottwein-HoppWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
MarinHolthuisWomanU 11NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
MarinKuinWomanU 11NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Marina TetaRichterWomanU 10GermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
Marius HornbækManYouthDenmarkInline Team DanmarkInline Team Denmark
MarliesVansteenkisteWomanCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MartDeroyeWomanU 9BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
MarvinKlotzManJuniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
MassimoVerleeneManU 13BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MatteoDeceuninckManU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MauriceMarosiManYouthGermanySpeedteam BodenseeSpeedteam Bodensee
MaxWestergaard NielsenManCadetDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
MelinaParmentierWomanU 10BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MelissaMooijmanWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MELVYNDANIELManU 13FranceCPAL LOCMINECPAL LOCMINE
MilaPapeWomanU 10BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MilleFlawinneManU 12BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
MoritzWolfManU 9GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
Natalie WenzellaTornøeWomanCadetDenmarkRulnordTalentteam Denmark
Nayeli Van PeteghemWomanU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
NeleNeumannWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NereaLanga TorresWomanSeniorSpainC.P. 2mil6C.P. 2mil6
NevioGrossManYouthSwitzerlandRollerblade Team SchweizRollerblade Team Schweiz
NicoMilitelloManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Niels van HaarenManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
NienkeBakkerWomanU 10NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Niklas Kubik ManCadetGermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
Nikolai BjørklundJohansenManSeniorDenmarkVARKInline Team Denmark
NilsUhligManYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NilsWagenaarManU 13NetherlandsSkeelervereniging IDSSkeelervereniging IDS
Nine BrechtOosterhofWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSSkeelervereniging IDS
NIYONSENGA Elisee ManSeniorRwandaFVA Rollers Team FVA Rollers Team
NoaVIAUXWomanU 13FranceAMICALE LAIQUE DES COUETS BOUGUENAIS COURSEAMICALE LAIQUE DES COUETS BOUGUENAIS COURSE
NoahLE MOËLManJuniorFranceGROL- GROUPE ROLLER VANNES AGGLOGROL- GROUPE ROLLER VANNES AGGLO
noambodevenManU 10FranceGROL Vannes AggloGROL Vannes Agglo
NoémieDECEUNINCKWomanU 9BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
OleZimmermann ManU 13GermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
OskarSchmidtManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
PaulSchneiderManYouthGermanyGettorfer TVGettorfer TV
PepijnBakkerManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
PiaSchwörerWomanJuniorGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
Pia-ElisaMittlerWomanJuniorGermanyHallescher ISCHallescher ISC
RenskeHutWomanU 9NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
RobinMetzManYouthNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslan
RubeScheirsManU 9BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
RuurdDijkstraManSeniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
RyanDraaismaManU 13NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
SamuelMorrisManSeniorItalyASCO SKATING CONCOREZZOSkate13
SamuelStirnatManCadetGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
SanidhyaSinhaManU 10India
SarahMilitelloWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Sarah Turquois schoumaker WomanU 13FranceLES PATINEURS D HERBAUGESLES PATINEURS D HERBAUGES
Sebastian BjørklundJohansenManSeniorDenmarktalent Team DenmarkInline Team Denmark
SethVerbeekManJuniorNetherlandsAIJVSIS Midden- Nederland regioselectie
SharissaOussorenWomanYouthNetherlands
siebede wachterManYouthBelgiumRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
SiebeDeceuninck ManU 9BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
SilkeVan der WierWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
SimonBRETINManYouthFranceLes roulettes herbtetaisesLes roulettes herbtetaises
SimonDüppreManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SimonGattringerManU 13AustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
SIMONI ADEYINKAOLUFADEManSeniorTogoARCA ARCA
SinikaMantheyWomanU 13DenmarkØstmøn InlinereTalentteam Denmark
SophiaHoppWomanU 12GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Staceyde HoogWomanU 10NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
staci genouwWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Stan de GraafManCadetNetherlandsVereniging ijssport Koudekerk (VIJK)Vereniging ijssport Koudekerk (VIJK)
SteynWagenaarManYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSSkeelervereniging IDS
Tamino OhmeManJuniorGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
TaylorBarkerManCadetUnited KingdomWisbech Inline Speed Skating ClubWisbech Inline Speed Skating Club
Theis RLundstedManCadetDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
ThomasSILVESTRE --STRIEGELManU 12FranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGBISCHHEIM STRASBOURG SKATING
TimKubik ManJuniorGermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
TimoLammeManJuniorNetherlandsAIJVAIJV
TimoLehnertzManSeniorGermanyBONT Skate
Tirza Stojanovski WomanU 11NetherlandsDe IJssterDe IJsster
TomMulderManJuniorNetherlandsRolschaatsclub HeverleeRolschaatsclub Heverlee
Udo Van der wierManJuniorNetherlandsinline selectie Groningen/Drenthe Gewest Fryslân
Vik ReynaertsManCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
VINCENTHENRYManSeniorUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
Vincent MeulmeesterManU 10NetherlandsWarmondse ijs en skeelerclubWarmondse ijs en skeelerclub
VioletteBraunWomanYouthFranceBISCHHEIM STRASBOURG SKATINGEOSKATES World Team
VitaVan DeurenWomanCadetNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
WilmaBielickiWomanU 11GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Yanouk ZijlstraWomanCadetNetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
Yara Van PeteghemWomanU 13BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
YunayManekManU 9IndiaNTSW - Nikhilesh Tabhane Skates WorldNTSW - Nikhilesh Tabhane Skates World
Zora LillyCzäczineWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau

 

© 2022 florisvdk.net All rights reserved