europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 03 August 2022 to 07 August 2022

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 August 2022 to 14 August 2022

Registered skaters for Internationale Geraer Rollsporttage

First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
AdrianSackewitzManU 10GermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
AdrianVajanskýManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AileenDohmelWomanCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
ALEKSANDRAJABLONSKAWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
AlešZakouřilManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
AlessiaWittmackWomanCadetGermanySSC HeilbronnSSC Heilbronn
AlexanderFarthoferManJuniorAustriaSC Lattella WörglHypo Lattella World Team
AmálieRozenbaumováWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
AMELIAHARASIUKWomanU 11PolandUKS OrlicaUKS Orlica
AMELIAPAŃCZYSZYNWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
AmelieKrügerWomanCadetGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
AndreHeld-EngelbrechtManMasterGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
AndreaRihovaWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AnetaKrepsováWomanU 11Czech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
AngelinaOttoWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
AnikPodufallWomanCadetBelgium
AnjulieDostWomanU 12GermanyHallescher ISCHallescher ISC
AnnaEppingerWomanCadetGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
AnnaPetutschniggWomanSeniorAustriaSC Lattella WörglHypo Lattella World Team
AnnaPnovskaWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AnnaSängerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
AnnemarieSchaeferWomanYouthGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
AntonínBrejchaManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
ANTONINAOSTROWSKAWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
ArvedDohmelManU 13GermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
Ashley VölkerWomanJuniorGermanySkate Club AllgäuSkate Club Allgäu
BarboraHradecká WomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
BarboraZborilovaWomanU 10Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
BenjaminWolfManU 12GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Carlos Barba ManCadetMexicoJalisco Elite Samurai
CarlosPereiraManCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Carolina HuertaWomanSeniorMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
Carolina NayeliRodríguez CastañedaWomanYouthMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
ChiaraWiduaWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
ChristofferNubeManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
ColinKundischManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Collyn LucylPanitzWomanYouthGermanyTSSC ErfurtTSSC Erfurt
DamonPetriManU 11GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
DanielBerkaManYouthCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
Daniel AlbertoGIRALDO Londoño ManSeniorColombiaTeam Caldas Team Caldas
DavidBadenManJuniorGermanySSC Koeln
DavidHradskyManU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Dicte R.LundstedWomanJuniorDenmarkTalent Team DenamarkInline Team Denmark
DominikVAjanskýManU 11Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
DominikaCzechWomanU 13PolandROLL4LIFE PLICHWYSCIG. PLROLL4LIFE PLICHWYSCIG. PL
EliasPescheckManYouthGermanyHallescher ISCTEAM DÍAZ
EliškaLisecováWomanU 10Czech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
EricBrehmeManCadetGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
ErikMalečekManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Erik Willy WernerManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
EugeniaTenenbaumWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
Felicitas-SophieHeinzWomanCadetGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
FernandaBarbaWomanJuniorMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
FilipJilekManU 13Czech RepublicRTS PrahaRTS Praha
FiniaEppendorferWomanU 13GermanySC DHfK LeipzigSC DHfK Leipzig
FinjaTiffertWomanU 12GermanyTurbine Halle Turbine Halle
FinnMillingManJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
Finn BjarneKampfenkelManJuniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrantišekMuchkaManU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrederikSassManJuniorDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
FriedaBielickiWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
FriedaLangnerWomanU 9GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
HannaEgelseerWomanU 13Germany1.FCN Roll- und Eissport e.V.1.FCN Roll- und Eissport e.V.
HannaFrensWomanJuniorGermanyHallescher ISCHallescher ISC
HANNAMAZURWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
HannaPapisWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
HannaSchüblWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
HannahMührWomanCadetBelgium
Ida MarieLüdikeWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
InkaHildebrandtWomanCadetGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
IsabelMartinWomanYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
IsabellFuchsWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
JÁCHYMPODLIPSKÝManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JakobKeitelManJuniorGermanyTSV Bernhausen e.V.TSV Bernhausen e.V.
JAKUBBEDNARZManCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
Jan Martin Mende ManSeniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JanaBohumskaWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JanekWeberManYouthGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
JannesSeyfarthManYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
JaydenOrdonezManCadetMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
Jekatherina Yakovleva WomanSeniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
JeromePetriManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
JesikaForstovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JoelKloningerManYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JohanaPracharovaWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JohanaStodolovaWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JohannaTreutlerWomanU 11GermanyHallescher ISCHallescher ISC
JohannesHahnekampManSeniorAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
JohannesSchmidtManU 13GermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
JonRudolphManYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
JonasLepperManSeniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
Jonas MaximilianArndtManJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
JonatanCardenas LibertoManSeniorMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
JorunGeertsWomanJuniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
Jose luis Angeles carradaManYouthMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
JoshuaElmerManU 10GermanyBlau-Gelb Gross-Gerau SpeedskatingBlau-Gelb Groß-Gerau
JosieHofmannWomanSeniorGermanyPowerslide/Matter racing
JosieMosebachWomanU 12GermanyTurbine HalleTurbine Halle
Juan AndrésGómez MarínManJuniorColombiaTeam Caldas Team Caldas
Jule JustineAntonWomanJuniorGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
JuliaBeechWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau
JuliaLewandowskaWomanU 9PolandUKS OrlicaUKS Orlica
JuliePnovskaWomanU 12Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
KarelPouzarManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
KarolínaKrepsováWomanJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
KarolínaLisecováWomanU 13Czech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
KatjaKaiserWomanYouthGermanyArena Geisingen inlineSport e.V.Arena Geisingen inlineSport e.V.
KiraHänselWomanYouthGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
Laszlo PalSzephalmiManYouthDenmarkVi Ruller HjoerringVi Ruller Hjoerring
LauraFilesWomanSeniorGermany
LauraHeimpoldWomanU 10GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
LauraNevřelováWomanU 12Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
LeaHadzizulficWomanJuniorGermanyTSV BernhausenTSV Bernhausen
LENABUDZANWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
LenaMajewskaWomanCadetGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
LenaMosebachWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle
LenaWeryszkoWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
LeniBeckerWomanCadetGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
Leonie FlorenceOhlWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauNL Custom International
LIeseLangerfeldWomanCadetGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
LiliaMudersWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LillyWeidenerWomanYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
LinaOberschneiderWomanCadetAustriaSC Lattella WörglSC Lattella Wörgl
LinaSchumannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Lina SaraGünschWomanYouthGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
LindaKratochvílováWomanU 11Czech RepublicRTS PrahaRTS Praha
LindaParoliniWomanCadetAustriaSC Lattella WörglSC Lattella Wörgl
LoreleyCharletWomanU 11GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LorenzMüllerManCadetGermanyVfL UlmVfL Ulm
LottaKühnapfelWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Luca RudolphManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß GeraAufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
Luca SvenKinskiManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
LuisaFuchsWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Luisa-KadiatuJalloh WomanJuniorGermanyTurbine Halle Turbine Halle
LukasKöhlerManYouthGermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
LukasPribikManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
LunaTiffertWomanU 9GermanyTurbine HalleTurbine Halle
Magnus NormannJeppesenManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
Malik OleKampfenkelManYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
MALWINAGRUDYSZWomanJuniorPolandUKS OrlicaUKS Orlica
ManuelEppingerManYouthGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
MaraDeubnerWomanU 13GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
MarcelWrońskiManU 13PolandRollTeam BydgoszczRollTeam Bydgoszcz
MAREKMOTAŁAManU 12PolandUKS OrlicaUKS Orlica
MarekProcházkaManYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MarieBoehmWomanU 13GermanySc DHfK LeipzigSc DHfK Leipzig
MarieFischerWomanJuniorGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
MarieSängerWomanJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MarieZöltschWomanCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
MariellaRichterWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
MariesolGottwein-HoppWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
MarketaFajkusovaWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
MarketaPeterovaWomanU 11Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
MartinRumpfManSeniorGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
MartinSedlacekManJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MarvinKlotzManJuniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
Mateo Santiago Gutierrez Hinojosa ManYouthMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
MauriceMarosiManYouthGermanySpeedteam BodenseeSpeedteam Bodensee
MaxWestergaard NielsenManCadetDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
MayaHildebrandtWomanJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
Meik HeiseJørgensenManSeniorDenmarktalent Team DenmarkInline Team Denmark
MetodejJilekManYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MiaMorozováWomanU 10Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MiaZschaetzschWomanU 13GermanyBlau-Gelb Gross-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Gross-Gerau / Team Hessen
MichalProkopManSeniorCzech RepublicTEMPISH Heartbeat InlineTEMPISH Heartbeat Inline
MichelleGroscheWomanYouthGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
MiraHoffmannWomanU 12NigeriaHallescher ISCHallescher ISC
MonikaPracharovaWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
NATALIAFINCWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
NATALIAZIĘCINAWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
NeleGaßmannWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Nelli SchomburgWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NiclasMastrupManSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Denmark
NicolasMorozManU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
NiklasMaerzManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NiklasSchicklerManCadetGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
NilsBühnemannManSeniorGermanyTurbine HalleTurbine Halle
NilsFischerManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
NilsUhligManYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Nina PaulineMaerzWomanU 10GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NinoHoffmannManCadetGermanyHallescher ISCHallescher ISC
NoahAndersenManCadetDenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
OlimpiaNowakWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
OliverGrobManSeniorSwitzerlandarma arena geisingen teamTeam arena geisingen
OLIWIAWROŃSKAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
OskarSchmidtManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
Pablo FelipeMarin SerranoManJuniorColombiaTeam Caldas Team Caldas
PatrikMalečekManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
PaulSchneiderManYouthGermanyGettorfer TVGettorfer TV
PaulineSelzerWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
PavlaKratochvilovaWomanCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
Pedro JosePaezManMasterMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
PetrŠnajdrManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
PiaSchwörerWomanJuniorGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
Pia-ElisaMittlerWomanJuniorGermanyHallescher ISCHallescher ISC
ProkopStodolaManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
RadekFajkusManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Raquel CeciliaRios VergaraWomanSeniorColombiapegasos elite Team arena geisingen
RekaSzephalmiWomanCadetDenmarkVi Ruller HjoerringVi Ruller Hjoerring
ROKSANAHABERAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
RonPucklitzschManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
RonjaOstenforthWomanCadetGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
RosalieBoehmWomanYouthGermanySc DHfK LeipzigSc DHfK Leipzig
RyanBrinaManCadetAustriaSC Lattella WörglSC Lattella Wörgl
SamuelStirnatManCadetGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
SamuelSulcManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Sara MatildeMora GarduñoWomanYouthMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
SarahFischerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
SarkaSejpalovaWomanU 12Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
ŠárkaZakouřilováWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
SchindlerOleManU 11GermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
SebastianKieserManJuniorGermany
SelinaZimmermannWomanU 10GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
SimonDüppreManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SimonKoniakovskýManU 13Czech RepublicRTS PrahaRTS Praha
SinaReyerWomanJuniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
SophiaHoppWomanU 12GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SophiaVerchevalWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Stefan DueSchmidtManSeniorDenmarkBont NordicTeam District10 MSportsWear
StephanSchneeWomanCadetGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
StormAndersenManU 12DenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
Sune MastrupManSeniorDenmarkNSKInline Team Denmark
TadeaskrajManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Tamia CharlotteKuhnWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
Tamino OhmeManJuniorGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
TerezaHradecká WomanYouthCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
TerezaOtovaWomanU 13Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Theis RLundstedManCadetDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
TheoEgelseerManU 11Germany1.FCN Roll- und Eissport e.V.1.FCN Roll- und Eissport e.V.
TheodorLangnerManU 12GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
ThomasRumpfManSeniorGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
TirsaVelázquez OsorioWomanYouthMexicoJalisco Elite SamuraiJalisco Elite Samurai
TobiasHechtManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
ToniEgelseerManU 9Germany1.FCN Roll- und Eissport e.V.1.FCN Roll- und Eissport e.V.
VáclavKamenskýManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
VanesFabioManJuniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
VanessaHerzogWomanSeniorAustriaESC OtrouzaESC Otrouza
VanessaMehnertWomanCadetAustriaSC Lattella WörglSC Lattella Wörgl
VanessaZimmermannWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
vasekkamenskyManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
VeronikaDykastováWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VeronikaRihovaWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VictoriaKrauseWomanYouthGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
VojtěchVrbaManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
WIKTORIATURCHANWomanU 11PolandUKS OrlicaUKS Orlica
WilmaBielickiWomanU 11GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
WOJCIECHMOTAŁAWomanU 12PolandUKS OrlicaUKS Orlica
Yara HänselWomanCadetGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
ZdenekSejpalManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Zora LillyCzäczineWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
ZUZANNASZEŁĘGAWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica

 

© 2022 florisvdk.net All rights reserved