europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

From 21 June 2024 to 23 June 2024

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 July 2024 to 14 July 2024

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 07 August 2024 to 11 August 2024

Registered skaters for Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

Please mark only the skaters who have paid are visible.Payments are processed as quickly as possible once we receive the money on our bank account.
First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
AarathyKastury RajWomanSeniorIndiaPOWERSLIDE RACINGPOWERSLIDE WORLD TEAM
AdrianVajanskýManJuniorCzech RepublicRKIC KošiceRKIC Košice
Afonso NetoManYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
AfonsoSilvaManJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
AileenDohmelWomanYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
ALEKSANDRAJABLONSKAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
alexcujavanteManSeniorColombiamariani teammariani team
AlexCUJAVANTEManSeniorColombiaMarianiMariani
AlizeeFROUMENTINWomanCadetFranceRSSPRSSP
AmaiurAmillano ZurbanoWomanSeniorSpainTXANTREA K.K.E.TXANTREA K.K.E.
Ambervan der MeijdenWomanJuniorNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandKNSB Talent Team Zuidwest
AmeliaPanczyszynWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
AmélieIgnoulWomanCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
Ana Rita FreitasWomanYouthPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
AnandKumarManSeniorIndiaSSSASSSA
AndreaLokvencováWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AndreaRihovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Andres MauricioJimenez TorresManSeniorColombiaBolivarBolivar
AngelDalemanWomanYouthNetherlandsVereniging IJssport LeiderdorpKNSB Talent Team Noord
AngelinaOttoWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
ANGIE GABRIELA CASTRO MEJIAWomanYouthColombiaEvolution SkateEvolution Skate
AnnaPnovskaWomanYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AnoukAaldersWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging de DraaiGewest Fryslân
AnoukCnossenWomanJuniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordKNSB Talent Team Noord
AntónioPiteiraManJuniorPortugalAgrupamento de Escolas Marinha Grande PoenteAgrupamento de Escolas Marinha Grande Poente
Antonio Edgar FreitasManSeniorPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
ArvedDohmelManCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
AshaHickfordWomanSeniorAustraliaCobras rollerskating clubCobras rollerskating club
Asia Berga WomanCadetNetherlandsIjs en skeelerclub NijeveenIjs en skeelerclub Nijeveen
BartHoolwerfManSeniorNetherlandsBont skatesReggeborgh
BasMeijerManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
BenteKerkhoffWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingAtom Skates
Bianca van der MeerWomanSeniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
BoHoogvorstWomanCadetNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline KNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
BoMeijerWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
BobbyBallManSeniorUnited KingdomGTC2022 Skate13Skate13
BrechtLippensManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
BrendBeelenManJuniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
BretGroot ManJuniorNetherlandsASVKNSB Talent Team Midden-Oost
BriekDe WeweireManCadetBelgiumSkeeler Team EvergemSkeeler Team Evergem
BrittLowieWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
brittvan der linden WomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
CaleyMarleinWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
CamilaTomassetti WomanYouthColombiaEvolution SkateEvolution Skate
CamiloAcostaManSeniorColombiaarma arena geisingenTeam arena geisingen
CarlosPereiraManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Carlos ArturoTarazona RoperoManSeniorVenezuelaRollerbladeRollerblade
Cas Van DeurenManJuniorNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
Chase Logan MorpethManJuniorNew ZealandTeam arena geisingenTeam arena geisingen
ChrisBerkhoutManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Chrisde VeldeManJuniorNetherlandsGewest FryslanKNSB Talent Team Noord
ChristianKromoserManSeniorAustriaSTU-EisenstadtSTU-Eisenstadt
ClaraPereiraWomanYouthPortugalInline Skating Clube de Patinagem de LouresInline Skating Clube de Patinagem de Loures
claudiabatallaWomanSeniorSpainCarbone Radical Carbone Radical
ConstançaJacintoWomanSeniorPortugalInline Skating Clube de Patinagem de LouresInline Skating Clube de Patinagem de Loures
Daan BerkhoutManSeniorNetherlandsRTC NoordwestRTC Noordwest
DaanSoetaertsManSeniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
DaliaSoberanisWomanSeniorGuatemalaTeam arena geisingen
Daniel ZapataManSeniorColombiaNL Custom International TeamNL Custom International
Daphnevan KootenWomanCadetNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
Davevan der BornManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
DavidBaasManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
DavidBadenManJuniorGermanyTeam Pecbi Mariani
DengboLuManYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
DeniceBurgmeijerWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
denicenieuwenhuisWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe HABOVO
DennieKwantManSeniorNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
Dicte R.LundstedWomanSeniorDenmarkTalent Team DenamarkTalent Team Denamark
DiedeSalomonsWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
DinlyKosterWomanSeniorNetherlandsinline selectie Groningen/DrentheKNSB Talent Team Noord
Diogo Helder Lourenço ManSeniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
Dionvan HalManJuniorNetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestKNSB Talent Team Zuidwest
DOMINIKACZECHWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
DominikaGardiWomanSeniorHungaryTornado TeamTeam arena geisingen
DuarteLoureiroManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
ElanneDe VriesWomanJuniorNetherlandsSchaatsvereniging RotterdamSchaatsvereniging Rotterdam
ElbrichNicolaijWomanJuniorNetherlandsIds skeelerverenigingKNSB Talent Team Noord
EliseBergéWomanCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
EliseLebluyWomanCadetBelgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
Erik Willy WernerManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
ErinGreenWomanJuniorNew ZealandTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
EstherKorenbergWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
Etienne KrisManSeniorGermanyNL Custom International
Evy van ZoestWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
Ewout BeijemanManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweHABOVO
Faye Wierdsma WomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
Femkevan BeekWomanCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
FilipJilekManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
FILIPPOZAZZARINIManJuniorItalyNUOVA RINASCITA PATTINAGGIO CAMILLA NUOVA RINASCITA PATTINAGGIO CAMILLA
FinnMillingManJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
FleurHartveldWomanCadetNetherlandsSTC de RijnstreekKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
FleurHulsWomanSeniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub NijeveenKNSB Talent Team Noord
FleurVeenWomanSeniorNetherlandsMexicoA6.nl - Groot in auto’s
FloorVan SchijndelWomanYouthNetherlandsRiver Skate TeamRiver Skate Team
Floris-Jacob ToutenhoofdManCadetNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
FonsTrekelsManCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
FranciscoPetrelliManSeniorArgentinaHolliday PavéHolliday Pavé
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FréVan DammeManJuniorBelgiumInline Team Brugse SkeelerclubInline Team Brugse Skeelerclub
GabrielCustodioManJuniorPortugalInline Skating Clube de Patinagem de LouresInline Skating Clube de Patinagem de Loures
GabrielaVargas WomanSeniorEcuadorECUADORECUADOR
GaiaLissandronWomanSeniorItalyTeam GLTeam GL
GiuliaRossiWomanCadetItalyTorollski CenterTorollski Center
GlennNijenhuisManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
HANNAMAZURWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
HannaPapisWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
HelenaOryshchynWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
HugoMORINManSeniorFranceRSSPRSSP
hylkjevan der woerdWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
IndraMédardManSeniorBelgiumMariani World TeamMariani Skates
IsaSteegstraWomanJuniorNetherlandsDe IJssterKNSB Talent Team Noord
ItayDroryManSeniorIsraelZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Ivode la porteManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JÁCHYMPODLIPSKÝManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JakubKovarikManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
JanHorakManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
JanaBohumskaWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Janna Wietske van der EndeWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
Janne BerkhoutWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JanneBoosWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Jarne FeenstraManCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JarnoHaitjemaManJuniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordKNSB Talent Team Noord
JarnoVan der EntManSeniorNetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestKNSB Talent Team Zuidwest
Jasmijn NieuwenhuisWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe HABOVO
Jasminvan der terpWomanJuniorNetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
JelmarHempeniusManSeniorNetherlandsSkeelervereniging IDSKNSB Talent Team Noord
JenniferBollenWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
JesikaForstovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
Jéssica Rodrigues WomanJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
JetFransenWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Jian YouLinManSeniorTaiwanNL Custom NL Custom International
JimHartveldManYouthNetherlandsSTC de RijnstreekKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
JoanaRamosWomanCadetPortugalInline Skating Clube de Patinagem de LouresInline Skating Clube de Patinagem de Loures
Joana Vieira WomanJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
JoanneHendriksenWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
JoãoBettencourt ManYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
JoãoDiasManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
JoãoOliveiraManJuniorPortugalInline Skating Clube de Patinagem de LouresInline Skating Clube de Patinagem de Loures
João Francisco JesusManJuniorPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
Joesvan DeursenManSeniorNetherlandsInline selectie ZHInline selectie ZH
JohanaPracharovaWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JohanaStodolovaWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JohannesHoomansManCadetNetherlandsDe IJssterGewest Fryslân
JohannesVermeerschManYouthBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
jolanBrissinckManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Jorianten CateManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
Jornde VriesManSeniorNetherlandsASVKNSB Talent Team Midden-Oost
JorunGeertsWomanJuniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
JoshWhyteManSeniorNew Zealandarma arena geisingen teamTeam arena geisingen
Juan CruzAraldiManSeniorArgentinaSan Lorenzo de AlmagroHolliday Pavè
Juniorde Blois ManYouthNetherlandsSTC de RijnstreekKNSB Talent Team Zuidwest
Kai-ArneOttenhoffManYouthNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslân
KaileyVan der veen WomanCadetNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
KateřinaKainováWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
KatrinPencikovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
KaySchipperManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
KeilyDelgadoWomanSeniorColombiaEvolution Skate
Kevinvan der HorstManSeniorNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
KezhuZhouWomanJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
KierrynHughesManSeniorNew Zealandarma arena geisingen teamTeam arena geisingen
KLAUDIATYSZKIEWICZWomanJuniorPolandUKS OrlicaUKS Orlica
KoenLe LièvreManJuniorBelgiumKoninklijk Modern Skaters Club WilrijkKoninklijk Modern Skaters Club Wilrijk
KORNELIAWOŹNIAKWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
KristynaJungovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KyraKamstraWomanCadetNetherlandssc oldebroek e.osc oldebroek e.o
LaethisiaSchimekWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauPOWERSLIDE WORLD TEAM
LanaSchiphofWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSSkeelervereniging IDS
LarissaGaiserWomanSeniorGermanyTSuGV GroßbettlingenWicked bearing
LarissaVereeckeWomanYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LarsDijckManCadetNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
LarsPatrouilleManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Larsvan de GriendManYouthNetherlandsSTC Willy van den BerkSTC Willy van den Berk
Lataesha ZinzuliaNarainWomanSeniorNetherlandsRegio Selectie Midden NederlandRegio Selectie Midden Nederland
LaurensBergéManJuniorBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LENABUDZANWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
LenaWeryszkoWomanYouthPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
Leonie FlorenceOhlWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauNL Custom International
LianneVan loonWomanSeniorNetherlandsMexicoDoubleFF
LillaSandorWomanYouthHungaryTornado TeamTornado Team
LiseDijkstraWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
LivioWengerManSeniorSwitzerlandarma arena geisingen teamTeam arena geisingen
LotteHaemelsWomanCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LotteVerburghWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
LouisColinManSeniorFranceRSSPRSSP
LowieDekensManYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LucaPOLBOSManSeniorFranceRSSPRSSP
Luca RudolphManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß GeraAufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
LucasFabrie ManYouthNetherlandsSTC Willy van den BerkSTC Willy van den Berk
LucieKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LukasMaresManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Luna Díaz WomanJuniorColombiaTeam Arena Geisingen Team Arena Geisingen
Lyncke KlaverWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSSkeelervereniging IDS
LyssaVansteenkisteWomanYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MaaikeKoelewijnWomanYouthNetherlandsMexicoMexico
MaartenPenningsManJuniorNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
MaelyHAROUWomanYouthFranceRSSPRSSP
MAGDALENA SOCHAWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
Magnus NormannJeppesenManJuniorDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
Manuel PiteiraManYouthPortugalAgrupamento de Escolas Marinha Grande PoenteAgrupamento de Escolas Marinha Grande Poente
MarcelWrońskiManCadetPolandRollTeam BydgoszczRollTeam Bydgoszcz
MarcoLiraManSeniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
MarcosVicos DeusManSeniorSpainDesliza Vitoria - MarianistasDesliza Vitoria - Rollerblade Spain
MAREKKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
MarekProchazkaManJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MariaDiasWomanCadetPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MariaKaniaWomanSeniorPolandLEGIA LEGIA
Maria AdeleBocciWomanCadetItalyTorollski CenterTorollski Center
Mariekede VriesWomanJuniorNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
MarliesVansteenkisteWomanYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MarlinSchouwstraWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
MartinaPitaWomanSeniorEcuadorTeam arena geisingen
MarvinKlotzManJuniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
MassimoVerleeneManCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MATEUSZKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
Matias Felipe Velasquez SanchezManJuniorColombiaEvolution SkateEvolution Skate
MatthijsWijkManYouthNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
Maudde JongWomanYouthNetherlandsSTG EENDRACHT GENEMUIDENSTG EENDRACHT GENEMUIDEN
MauriceMarosiManYouthGermanySpeedteam BodenseeTeam arena geisingen
MelanieBlumWomanYouthSwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
MelissaMooijmanWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MelleBoeijenWomanYouthNetherlands
MenghaoSunManJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
Mennovan EigManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MerelHaemelsWomanYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
MetodejJilekManJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MICHAŁPAWŁOWSKIManYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
MichelleUhrigWomanSeniorGermanyBerliner TSCTAX Racing Team
MiguelBravoManSeniorPortugalMariani World TeamMariani World Team
MiguelMonteiroManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MonikaPracharovaWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
NADIAMACHAŁAWomanCadetPolandPolish National TeamPolish National Team
NATALIAZIĘCINAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
NathanBaasManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Neeltsje de BoerWomanCadetNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
NeleNeumannWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Nerenavan VuurenWomanSeniorNetherlandsDe Vlaardingsche IJsclubDe Vlaardingsche IJsclub
NickHendriksenManCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
NiclasMastrupManSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
NicoBlumManJuniorSwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
NICOLAMORELLIManJuniorItalySKATING FONTANAFREDDASKATING FONTANAFREDDA
NielsPenningsManYouthNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
Niels van HaarenManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
NienkeMeestersWomanCadetNetherlandsAIJVAIJV
NikkiNoordergraafWomanSeniorNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandAtom Skates
NilsWagenaarManCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
NoaPetitjean WomanCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
NoahBakWomanYouthNetherlandsSSVR rijssenSSVR rijssen
NoemiBriccaWomanCadetItalyTorollski CenterTorollski Center
Noraly BerberVonkWomanSeniorNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
OLIMPIANOWAKWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
OliverGrobManSeniorSwitzerlandSpeed Skater ZugTeam Junk
OLIWIAWROŃSKAWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
OndrejNovacekManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Pablo FelipeMarin SerranoManSeniorColombiaTeam Caldas Team Caldas
PatriciaKootWomanSeniorNetherlandsRTC ZWKNSB Talent Team Zuidwest
PatrikMalečekManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
PaulineSelzerWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
PaulineTasWomanCadetNetherlandsSchaats & Inline LansingerlandSchaats & Inline Lansingerland
PavlaKratochvilovaWomanCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
Pedro Parker Brito ManYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
PelleBolsiusManJuniorNetherlandsAIJVAIJV
PeterMichaelManSeniorNew ZealandKapitiA6.nl - Groot in auto’s
PhilipDue SchmidtManSeniorDenmarkBont NordicTeam arena geisingen
Pia-ElisaMittlerWomanJuniorGermanyHallescher ISCITanixs Racingteam
POLABIŁYKWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
PomPeerdemanManCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
ProkopStodolaManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
QingZhouWomanSeniorChinaNL teamNL Custom International
Raquel CeciliaRios VergaraWomanSeniorColombiapegasos elite pegasos elite
RémonKwantManSeniorNetherlandsSkeelervereniging StaphorstDoubleFF
rensnieuwenhuisManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe HABOVO
RephaelBoefManSeniorIsraelSVO OudewaterSVO Oudewater
RiaSchilderWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
RichardOomenManSeniorNetherlandsRiver Skate TeamRiver Skate Team
RickSchipperManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
RoanVosManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
RobbeBeelenManSeniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
RobinMetzManYouthNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslân
RocioBerbel AltWomanSeniorArgentinaSan Lorenzo de AlmagroHolliday Pavè
RohanSoniManYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
RonPucklitzschManSeniorGermanyMX Takino MPCMX Takino MPC
RonaldHaasjesManSeniorNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
Rosa-LynnCompagnerWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
RosankuipWomanCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
rubenligtenbergManSeniorNetherlandsSSVR rijssenSSVR rijssen
RyanDraaismaManCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiGewest Fryslân
SamVeldkampManCadetNetherlandsRadboud Medemblik Radboud Medemblik
Samuel MorrisManSeniorUnited KingdomNorth London Roller Speed Skating ClubSkate13
Samuel OliverSulcManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
SanneOosterwijkWomanJuniorNetherlandsMexicoA6.nl - Groot in auto’s
SaraVarsamisova WomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
SebastianKieserManJuniorGermany
SemSpruitManYouthNetherlandsSTC de RijnstreekKNSB Talent Team Zuidwest
Semvan BeekManYouthNetherlandsSVO OudewaterKNSB Talent Team Zuidwest
SethVerbeekManSeniorNetherlandsAIJVAIJV
SharissaOussorenWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingLyecs
Siddhant Kamble ManSeniorIndiaTeam SolarisTeam Solaris
SilkeKabelWomanYouthNetherlandsAIJVAIJV
SilkeVan der WierWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
SimonDüppreManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SimonWiegmanManYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
SofiaSchilderWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Sophie Nijboer WomanYouthNetherlandsGewest Fryslân
StanBeelenManYouthBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
Stan de GraafManYouthNetherlandsVereniging ijssport Koudekerk (VIJK)KNSB Talent Team Zuidwest
Stefan DueSchmidtManSeniorDenmarkBont NordicTeam District10 MSportsWear
SteynWagenaarManYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
StienVanhoutteWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeNL Custom International
Stijnde JongManCadetNetherlandsSTG EENDRACHT GENEMUIDENSTG EENDRACHT GENEMUIDEN
SuhridSurveManSeniorIndiaSolarisSolaris
Sune MastrupManSeniorDenmarkNSKInline Team Denmark
SybrenBerkhoutManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Sydneyvan HaarenWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
TadeášSochrManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
TeunSchoutenManSeniorNetherlandsRegio Selectie Midden NederlandRegio Selectie Midden Nederland
TheaVarsamisovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Thibaut VosManYouthNetherlandsTG BollenstreekTG Bollenstreek
TiagoJacintoManJuniorPortugalInline Skating Clube de Patinagem de LouresInline Skating Clube de Patinagem de Loures
TiagoMestreManYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
TiagoMonteiroManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
Tiago TeixeiraRodriguesManYouthPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
TiemenHaaringManJuniorNetherlandsDVIJCKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
TimoLammeManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
TinaBlumWomanYouthSwitzerlandInline Club MittellandInline Club Mittelland
TjebbeBerkhoutManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
TobiasKrupkaManCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Tomden HeijerManSeniorNetherlandsSC GoudaSC Gouda
TomMulderManJuniorNetherlandsRSC LEUVENRSC LEUVEN
TomášBohumskýManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
Udo Van der wierManSeniorNetherlandsinline selectie Groningen/Drenthe KNSB Talent Team Noord
VanessaWongWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Veerle ZunnebeldWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
VeronikaDykastováWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VeronikaKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Vik ReynaertsManYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
VikramIngaleManSeniorIndiaSolarisSolaris
ViktorieHanzelkovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VitaVan DeurenWomanYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
VojtěchVrbaManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
WangyangLiuManYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
WarreVan DammeManSeniorBelgiumInline Team Brugse SkeelerclubInline Team Brugse Skeelerclub
WiktoriaDabrowskaWomanJuniorPolandMKS Korona WilanówMKS Korona Wilanów
WIKTORIADUDEKWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
XiangXuManJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
xileiWangWomanYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YanoukZijlstra WomanYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
YaroslavVerbaManCadetUkrainePLSU UkrainePLSU Ukraine
YiShiManJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YicenZhuoWomanYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YuanZhongWomanJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YvanSIVILIERManSeniorFranceROLLER SKATING CLUB LOURYROLLER SKATING CLUB LOURY
ZdenekSejpalManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
ZheMengManSeniorChinaNL teamNL Custom International

 

© 2024 florisvdk.net All rights reserved