europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

arena geisingen international 2024

From 18 April 2024 to 21 April 2024

EC logo

Speedskating Kriterium Gross-Gerau

From 26 April 2024 to 28 April 2024

EC logo

Internationale Geraer Rollsporttage

From 10 May 2024 to 12 May 2024

EC logo

Wörgl International Kriterium

From 07 June 2024 to 09 June 2024

EC logo

Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

From 21 June 2024 to 23 June 2024

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 July 2024 to 14 July 2024

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 07 August 2024 to 11 August 2024

Registered skaters for Internationale Geraer Rollsporttage

Please mark only the skaters who have paid are visible.Payments are processed as quickly as possible once we receive the money on our bank account.
First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
AdaWawnikiewiczWomanU 12PolandMKS Cuprum LubinMKS Cuprum Lubin
AdrianBourelyManYouthSlovakiaIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
AdrianVajanskýManJuniorCzech RepublicRKIC KošiceRKIC Košice
AileenDohmelWomanYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
ALEKSANDRAJABLONSKAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
AlešZakouřilManCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
AlessiaWittmackWomanCadetGermanySSC HeilbronnSSC Heilbronn
AlexandraGalovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
AliyaOussaifiWomanU 10GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
AMELIAHARASIUKWomanU 12PolandUKS OrlicaUKS Orlica
AmeliaKaczorWomanCadetPolandMKS Cuprum LubinMKS Cuprum Lubin
AMELIAPAŃCZYSZYNWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
AmelieKrügerWomanCadetGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
AmelieLübkenWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
AndreaLokvencováWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AndreaRihovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AngelinaOttoWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
Anik MaraPodufallWomanYouthGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
AnnaPfeiferWomanU 10GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
AnnaPnovskaWomanYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AnnaSängerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
ANTONII SZCZEPAŃSKIManU 11PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
AntonínBrejchaManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
ANTONINALUDWICKAWomanU 12PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
ANTONINAOSTROWSKAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
ArjunChouhanManU 12GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
ArvedDohmelManCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
AshaHickfordWomanSeniorAustraliaCobras rollerskating clubCobras rollerskating club
AylaKahramannWomanU 9GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
AyushNandavadekar ManU 10GermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
BarboraHradecká WomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
BarboraZborilovaWomanU 11Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
BARTEKMADEJManU 13PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
BeekeNeumannWomanU 11GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
BenBachmannManU 13GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
BenWeberManU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
BenjaminWolfManU 13GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
BrunoPerweinManJuniorAustriaÖsterreichischer Inlineskating Club Österreichischer Inlineskating Club
CarlosPereiraManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
CharlotteLübkenWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Chase Logan MorpethManJuniorNew ZealandTeam arena geisingenTeam arena geisingen
ChristofferNubeManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
ClaraHeyneWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
ColinKundischManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
DamianEngelhardtManU 13GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
DamonPetriManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
DanielBerkaManJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
DavidBadenManJuniorGermanyTeam Pecbi Mariani
DavidHolubecManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
DavidHradskýManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
DAVIDEMENEGALDOManJuniorItalyASD PATTINATORI SPINEA ITALYLGO
DengboLuManYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
DOMINIKACZECHWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
DrineMantheyWomanYouthDenmarkØstmøn InlinereInline Team Denmark
EleaBourelyWomanU 11SlovakiaIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
EliasPescheckManYouthGermanyHallescher ISCITanixs Racingteam
EliškaLisecováWomanU 11Czech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
EmelieUhligWomanU 12GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
EmilKühnapfelManU 11GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
EMILIACHROBAKWomanU 11PolandUKS OrlicaUKS Orlica
EmmaBuchholzWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
EmmaGalovaWomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
EnzoRöselManU 13GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
ErikSchumerManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Erik WillyWernerManSeniorGermanyTurbine HalleTAX Racing Team
ErinGreenWomanJuniorNew ZealandTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
EugeniaTenenbaumWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
FelixGurkManU 9Germanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
FinjaTiffertWomanU 13GermanyTurbine Halle Turbine Halle
FinnMillingManJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
Finn BjarneKampfenkelManJuniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrantišekMuchkaManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrederikBech-RydingManCadetDenmarkRulnordTalentteam Denmark
FrejaThomsenWomanYouthDenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
FriedaBielickiWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
FriedaLangnerWomanU 10GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
GlennNijenhuisManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
GretaFallierWomanU 12GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
GretaHackelWomanYouthGermanyHallescher ISCHallescher ISC
HANNAMAZURWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
HannaSchüblWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
HELENAMYLKAManU 9PolandUKS OrlicaUKS Orlica
Helena UnterdörfelWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
HeleneGoldammerWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Ida MarieLüdikeWomanYouthGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
InkaHildebrandtWomanCadetGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
IsabellFuchsWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
JÁCHYMPODLIPSKÝManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JakubKovarikManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
JanHorakManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
JanMuchkaManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Jan Martin Mende ManSeniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JanekWeberManYouthGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
JannesSeyfarthManJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
JeromePetriManU 13GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
JesikaForstovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JessieLuwitaWomanCadetGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
JohanaPracharovaWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JohannesSchmidtManCadetGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
Jon.RudolphRudolphManJuniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
JonasLepperManSeniorGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
JonathanOpeltManU 12GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JosephineOttoWomanCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JoshuaElmerManU 11GermanyBlau-Gelb Gross-Gerau SpeedskatingBlau-Gelb Gross-Gerau Speedskating
JosieHofmannWomanSeniorGermany
JosieMosebachWomanU 13GermanyTurbine HalleTurbine Halle
JuleAntonWomanSeniorGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
JuliaKaczorWomanCadetPolandMKS Cuprum LubinMKS Cuprum Lubin
JULIALEWANDOWSKAWomanU 10PolandUKS OrlicaUKS Orlica
Julia AnneChristoffersWomanJuniorGermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
JULIANNACZECHWomanU 10PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
JuliePnovskaWomanU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
KarelPouzarManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
KarolinaKubikWomanU 11GermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
KarolinaLinhartovaWomanU 13Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
KarolínaLisecováWomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
KarolinaTomeckovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KateřinaKainováWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
KateřinaZatloukalováWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
KatjaKaiserWomanJuniorGermanyArena Geisingen inlineSport e.V.Arena Geisingen inlineSport e.V.
KatrinPencikovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
KenBachmannManU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
KezhuZhouWomanJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
KiraHänselWomanJuniorGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
KláraDuffkováWomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
KlaraLinhartovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
KristynaJungovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KryštofHanzelkaManU 13Czech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LaethisiaSchimekWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauPOWERSLIDE WORLD TEAM
Laura FaustinoWomanU 13GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
LauraFilesWomanSeniorGermany
LauraNevřelováWomanU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Laura IsabellVerchevalWomanU 10GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
LaureenTräberWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
LenaMajewskaWomanYouthGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
LenaMosebachWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle
LenaRudnickaWomanCadetPolandMKS Cuprum LubinMKS Cuprum Lubin
Lennard Hoffbauer ManU 9GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
LennartGeinitzManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
LennyRuppManU 9GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
LeoFischerManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
LeonWeberManU 11GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LeonyHeyneWomanU 12GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LIeseLangerfeldWomanCadetGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
LiliaMudersWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LILIANASTRZYŻWomanU 13PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
LillyWeidenerWomanJuniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
LinaGünschWomanYouthGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
LinaSchumannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
LoreleyCharletWomanU 12GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LorenzMüllerManYouthGermanyVfL UlmVfL Ulm
LorenzoPerweinManCadetAustriaÖsterreichischer Inlineskating Club Österreichischer Inlineskating Club
LottaKühnapfelWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Luca RudolphManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß GeraAufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
LuciaKovaničováWomanU 11Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
LucieConradtWomanU 10GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LucieKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LucieKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Ludvig SparreAndersenManCadetDenmarkSlagelse Inline KlubTalentteam Denmark
LuisaFuchsWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LukasDobrialskaManU 9GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
LukasPribikManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
LunaTiffertWomanU 10GermanyTurbine HalleTurbine Halle
LyannLukasWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
MaditaWaltherWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
MAGDALENA SOCHAWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
MAJANOWAKWomanU 12PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
Malik OleKampfenkelManJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
MalteLehmannManU 13GermanyR.S.V Blau Weiß GeraR.S.V Blau Weiß Gera
ManuelEppingerManYouthGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
MaraDeubnerWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
MARCELWROŃSKIManCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
MAREKMOTAŁAManU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
MarekZgrzywaManSeniorPoland
MariaKaniaWomanSeniorPolandLEGIA LEGIA
MarieSängerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MarieZöltschWomanCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
MariemOussaifi WomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MariesolGottwein-HoppWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Marina TetaRichterWomanU 11GermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
Marius HornbækManYouthDenmarkInline Team DanmarkInline Team Denmark
MarketaPeterovaWomanU 12Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
MartinRumpfManSeniorGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
MartinSedlacekManJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MarvinKlotzManJuniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
MatějRemešManJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
MATEUSZKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
MauriceMarosiManYouthGermanySpeedteam BodenseeTeam arena geisingen
MayaEngelhardtWomanU 13GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
MayaHildebrandtWomanJuniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
MenghaoSunManJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
MiaMorozováWomanU 11Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MiaZschaetzschWomanCadetGermanyBlau-Gelb Gross-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Gross-Gerau / Team Hessen
MichalProkopManSeniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
MichelleGroscheWomanYouthGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
MilenaHoffbauer WomanU 12GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
MonikaPracharovaWomanYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
MoritzStöckelManCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
MoritzWolfManU 10GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
NADIAMACHAŁAWomanCadetPolandPolish National TeamPolish National Team
NannaAhlmann HansenWomanJuniorDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
NATALIAFINCWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
NATALIAZIĘCINAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
Natalie WenzellaTornøeWomanCadetDenmarkRulnordTalentteam Denmark
NataszaKaczorWomanU 12PolandMKS Cuprum LubinMKS Cuprum Lubin
NELAFULAWKAWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
NelaKrejčíWomanU 13Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
NeleGaßmannWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NeleNeumannWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Nelli SchomburgWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NicolasMorozManU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
NICOLLAKAMINSKAWomanJuniorPolandUKS OrlicaUKS Orlica
Niklas Kubik ManYouthGermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
NiklasMaerzManYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NiklasSchicklerManCadetGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
Nikolai BjørklundJohansenManSeniorDenmarkVARKInline Team Denmark
NilsBühnemannManSeniorGermanyTurbine HalleTeam arena geisingen
NilsUhligManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Nina PaulineMaerzWomanU 11GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NinoHoffmannManCadetGermanyHallescher ISCHallescher ISC
NoahAndersenManCadetDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
OliverBech-RydingManU 13DenmarkRulnordTalentteam Denmark
OliverWolnyManU 11Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
OLIWIAWROŃSKAWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
OndrejNovacekManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
OskarSchmidtManJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
PatrikMalečekManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
PATRYCJAMILNIKIELWomanU 10PolandUKS OrlicaUKS Orlica
PaulFallierManU 9GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
PaulSchneiderManYouthGermanyGettorfer TVGettorfer TV
PaulSpannWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
PaulVogelManCadetGermanyR.S.V Blau Weiß GeraR.S.V Blau Weiß Gera
PaulineSelzerWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
PavlaKratochvílováWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
PelinAcikgözWomanU 13GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
Pepe FinnHellerManU 13GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
PetrŠnajdrManJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Pia-ElisaMittlerWomanJuniorGermanyHallescher ISCITanixs Racingteam
ProkopStodolaManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
RekaSzephalmiWomanCadetDenmarkTalent Team DenmarkTalentteam Denmark
RichardOudaManU 10Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
RICHARDPODLIPSKÝManSeniorCzech Republicžitožito
Rico LiamHellerManU 10GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
ROKSANAHABERAWomanCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
RomyVeyWomanCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
RonPucklitzschManSeniorGermanyMX Takino MPCMX Takino MPC
RonjaDähneWomanCadetGermanyR.S.V Blau Weiß GeraR.S.V Blau Weiß Gera
RosalieBoehmWomanJuniorGermanySc DHfK LeipzigSc DHfK Leipzig
SamuelStirnatManYouthGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
SamuelZschätzschManCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
Samuel OliverSulcManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
SaraVarsamisova WomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
SarahMilitelloWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau
SarkaSejpalovaWomanU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
SebastianKieserManJuniorGermany
SimonDüppreManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SimonKoniakovskýManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
SimonPötschkeManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
Simon SchneeManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
SinikaMantheyWomanCadetDenmarkØstmøn InlinereInline Team Denmark
SophiaHoppWomanU 13GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SophiaVerchevalWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
StormAndersenManU 13DenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
SZYMONHOTAŁAManU 12PolandUKS OrlicaUKS Orlica
TadeasKrajManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
TadeášSochrManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
TerezaHradecká WomanJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
TerezaOtovaWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
TheaVarsamisovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Theis RLundstedManCadetDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
TheodorLangnerManU 13GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
ThomasRumpfManSeniorGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
TimKubik ManJuniorGermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
TobiasHechtManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
TobiasKrupkaManCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
TomášBohumskýManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
VáclavKamenskýManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
VanessaScholzWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
VanessaZimmermannWomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
VeronikaDykastováWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VeronikaKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
ViktorieHanzelkovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VillyWolfManYouthGermany
VojtěchKolmanManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VojtěchVrbaManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
WangyangLiuManYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
WERONIKACZUKIEWSKAWomanU 12PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
WIKTORIADUDEKWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
WIKTORIAHOTAŁAWomanU 10PolandUKS OrlicaUKS Orlica
WIKTORIAMILNIKIELWomanU 12PolandUKS OrlicaUKS Orlica
WIKTORIANOWAKWomanU 10PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
WIKTORIATURCHANWomanU 12PolandUKS OrlicaUKS Orlica
WilmaBielickiWomanU 12GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
WOJCIECHMOTAŁAWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
XiangXuManJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
xileiWangWomanYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YanMarosiManU 13GermanySpeedteam BodenseeSpeedteam Bodensee
Yassien TebaManYouthGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
YiShiManJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YicenZhuoWomanYouthChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
YuanZhongWomanJuniorChinaTeam SuZhouTeam SuZhou
ZaraKahramannWomanU 11GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
ZdenekSejpalManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Zei kaiLyuManYouthChinaSuZhou
Zora LilliCzäczineWomanJuniorGermanyHallescher ISCITanixs Racingteam
ZsuzsannaMorotzWomanYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
ZUZANNASTRYJEWSKAWomanU 10PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI

 

© 2024 florisvdk.net All rights reserved