europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

From 21 June 2024 to 23 June 2024

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 July 2024 to 14 July 2024

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 07 August 2024 to 11 August 2024

Registered skaters for Internationale Geraer Rollsporttage

Please mark only the skaters who have paid are visible.Payments are processed as quickly as possible once we receive the money on our bank account.
First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
AdélaDobřenskáWomanU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AdrianSackewitzManU 12GermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
AdrianVajanskýManJuniorCzech RepublicRKIC KošicePOWERSLIDE WORLD TEAM
AGATAKOBUSWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
AgnieszkaWalczakWomanSeniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
ALEKSANDERDALZManYouthPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
AleksandraSypniewiczWomanJuniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
AlešZakouřilManYouthCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
AlessiaWittmackWomanYouthGermanySSC HeilbronnSSC Heilbronn
AlexandraGalovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
AlicjaKoperWomanCadetGermany
AliyaOussaifiWomanU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
Alva LeonieZunderWomanU 12GermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
AlvaroZambranoManSeniorVenezuelaArsenal canelas Sky Team
AmélieGurkWomanU 11Germanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
AmélieIgnoulWomanYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
AmelieKrügerWomanYouthGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
AmelieLübkenWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
AndreaRihovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
AnežkaVrbováWomanU 13Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
AnikPodufall WomanYouthGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
AnjulieDostWomanCadetGermanyHallescher ISCHallescher ISC
AnkePetryWomanMasterGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
AnnaEppingerWomanYouthGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
AnnaPnovskaWomanYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AnnaSängerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
AnnaWalczakWomanSeniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
AnnaWeberWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
AnniKroggelWomanU 9GermanyRSC Anklam e.V.RSC Anklam e.V.
AntonElstermannManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
ANTONII SZCZEPAŃSKIManU 12PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
AntonínBrejchaManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
ANTONINALUDWICKAWomanU 13PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
Ara AmaliaMoeller AlpízarWomanU 11GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
ArneWeißenbornManSeniorGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
Ashley VölkerWomanSeniorGermanySkate Club AllgäuSkate Club Allgäu
AyushNandavadekar ManU 11GermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
BarboraHradecká WomanYouthCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
BarboraZborilovaWomanU 12Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
BarsiDoriánManYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
BARTEKMADEJManCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
BEDDIAFNolanManSeniorFranceROLLER IN LINE GRAND LAMBALLEEOSKATES World Team
BeekeNeumannWomanU 12GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
BenBachmannManCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
BenWeberManCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
BenjaminWolfManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
BorbalaBarathWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
CaleyMarleinWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
CamilaTomassetti WomanYouthColombiaEvolution SkateSky Team
Carlie EllenAltkrügerWomanU 11GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
CarlosPereiraManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
CharlotteMeißnerWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
ClaraHeyneWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
ClaraWeiseWomanU 9GermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
CRISTIANOROSSINIManCadetItalyNuova Rinascita RavennaTeam Race School
CsanádGyörgy -GombosManU 11HungaryTornado TeamTornado Team
CsanádPappManYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
DaliaSoberanisWomanSeniorGuatemalaTeam arena geisingen
DamianEngelhardtManCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
DamonPetriManU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
DanielBerkaManJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
DávidDávidManYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
DavidHolubecManCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
DavidHradskyManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
DorotheaRettigWomanU 13GermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
DrineMantheyWomanJuniorDenmarkØstmøn InlinereInline Team Denmark
EditaKodymovaWomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
EliasPescheckManJuniorGermanyHallescher ISCHallescher ISC
EliseBergéWomanCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
EliškaBrázdilováWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
EliškaLisecováWomanU 12Czech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
EllenBahnerWomanCadetGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
EmaSvarcovaWomanU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
EmelieUhligWomanU 13GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
EmelyKotteWomanCadetGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
Emil JannisRuppelt ManU 12GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
EmmaBuchholzWomanYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
EmmaGalovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
EmmaPeetzWomanU 12GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
EmmaSchröderWomanU 12GermanySAV-NeuhausenSAV-Neuhausen
EnzoRöselManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
ErikMalečekManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
ErikSchumerManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Erik WillyWernerManSeniorGermanyTurbine HalleTAX Racing Team
ErinGreenWomanJuniorNew ZealandTeam arena geisingenTeam arena geisingen
ErnestoSantiago OrtaManMasterSpainCPV PAIPORTA CPV PAIPORTA
FabioVanesManSeniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
FeliceSchönenbergerWomanU 11GermanySkate Team CelleSkate Team Celle
FelixGurkManU 9Germanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
Felix NoahBockManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
FemkeSchulerWomanU 9Germanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
FerdinandKarstManCadetGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
FinjaTiffertWomanCadetGermanyTurbine Halle Turbine Halle
FinnMillingManSeniorGermanyTSG Aufbau Union DessauCádomotus Team NextGen
FlavioGrossManSeniorSwitzerlandRSC LiestalTeam arena geisingen
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrederikBech-RydingManYouthDenmarkRulnordInline Team Denmark
FrederikVedstedManYouthDenmarkVi Ruller HjoerringVi Ruller Hjoerring
FriedaBielickiWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
GretaFallierWomanU 13GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
GumieniakOskarManYouthPolandTUKS RST Roztocze Tomaszów LubelskiTUKS RST Roztocze Tomaszów Lubelski
HadleyBeechManSeniorNew ZealandSk8House VelocitàSk8House Velocità
HannaSadowskaWomanJuniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
HannaSchüblWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
HarryGearyManSeniorAustraliaGTC-Australia-Sk8HouseGTC-Sk8House Speed
HelenaMikešová WomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
HelenaUnterdoerfelWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
Ida MarieLüdikeWomanJuniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
InkaHildebrandtWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
IrisMANTHEEWomanU 9GermanyLLG Luckenwalde LLG Luckenwalde
Isabel Lewrick WomanU 13GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
IsabelZimmermannWomanU 9GermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
IsabellFuchsWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
JÁCHYMPODLIPSKÝManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JakeDugganManJuniorNew ZealandTeam arena geisingenTeam arena geisingen
JakubKovarikManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
JakubPaterManSeniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
JanGatterManU 13Czech RepublicSPORTINLINESPORTINLINE
JanMuchkaManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
JanSadowskiManSeniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
JanŻywickiManYouthPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
Jan Martin Mende ManSeniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JanekWeberManJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
JannesSeyfarthManJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Jasciana TruyolWomanJuniorColombiaSky Team Sky Team
JasminBöhmeWomanCadetGermanyDHfK LeipzigDHfK Leipzig
JázminCsanádiWomanCadetHungaryTornado TeamTornado Team
JędrzejewskaZofiaWomanU 11PolandTUKS RST Roztocze Tomaszów LubelskiTUKS RST Roztocze Tomaszów Lubelski
JeromePetriManCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
JessePodufall ManCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
JessieLuwitaWomanCadetGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
JodyHerrmannWomanCadetGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
JohanaPracharovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JohannesSchmidtManCadetGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
Jon.RudolphRudolphManJuniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
JonasPofahlManU 9Germany
JörgRannacherManMasterGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
JosephineOttoWomanCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JoshuaElmerManU 12GermanyBlau-Gelb Gross-Gerau SpeedskatingBlau-Gelb Gross-Gerau Speedskating
JosieHofmannWomanSeniorGermany
JosieMosebachWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle
JudithZschätzschWomanU 12GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
JuleDreißigWomanU 11GermanySV KirchboitzenSV Kirchboitzen
JuliaMehnertWomanCadetAustriaSC Lattella WörglHypo Lattella Development Team
Julia AnneChristoffersWomanJuniorGermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
JuliePnovskaWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
JulikaGreskoWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
JunisSchönenbergerManU 9GermanySkate Team CelleSkate Team Celle
KarelPouzarManYouthCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
KarlottaSchröderWomanU 11GermanySAV-NeuhausenSAV-Neuhausen
Karolina FrolkovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KarolinaKubikWomanU 12GermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
KarolinaLinhartovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
KarolínaLisecováWomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
KarolinaTomeckovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KateřinaKainováWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
KateřinaZatloukalováWomanJuniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
KaterinaZborilovaWomanU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
KatjaKaiserWomanJuniorGermanyArena Geisingen inlineSport e.V.Arena Geisingen inlineSport e.V.
KatrinPencikovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KeilyDelgadoWomanSeniorColombiaSky Team
KenBachmannManU 12GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
KláraDuffkováWomanCadetCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
KlaraOstenforthWomanCadetGermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
Kowtun Konstantin ManYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
KOWTUN MaksimManU 9GermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
KryštofHanzelkaManCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LarsPatrouilleManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Laura FaustinoWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
LauraFilesWomanSeniorGermanyTS BayreuthTS Bayreuth
LauraNevřelováWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
LaureenTräberWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
LeaMatkovicWomanCadetAustriaSC Lattella WörglSC Lattella Wörgl
LEIREGÓMEZ MARQUÉS WomanCadetItalyCPV PAIPORTATeam Race School
LenaMosebachWomanYouthGermanyTurbine HalleTurbine Halle
LénaSándorWomanU 12HungaryTornado TeamTornado Team
LenaŻywickaWomanJuniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
LeniHoffmannWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
LeniSchmidtWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Lennard Hoffbauer ManU 10GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
LennartGeinitzManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
LennartKloßManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
LeoFischerManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
LeoLauferManCadetGermanyRSVRSV
LeonBernerManCadetGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
LeonWeberManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LeonieImhofWomanSeniorGermanyMX Takino MPCMX Takino MPC
LeonyHeyneWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LIeseLangerfeldWomanYouthGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
LillaSandorWomanJuniorHungaryTornado TeamTeam arena geisingen
LillyWeidenerWomanJuniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
LinaOberschneiderWomanYouthAustriaSC Lattella WörglHypo Lattella Development Team
LinaSchumannWomanJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
LinettHevesiWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
LinusHennigManU 11GermanyRSC Anklam e.V.RSC Anklam e.V.
LioraShevchukWomanU 12GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
LoreleyCharletWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LorenzMüllerManYouthGermanyVfL UlmVfL Ulm
LotthaKrauseWomanU 10GermanySCC BerlinSCC Berlin
LucaGoldmannManU 12GermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
Luca RudolphManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß GeraTAX Racing Team
LucaStorzManJuniorGermanySAV NeuhausenSAV Neuhausen
LucieConradtWomanU 11GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LucieDykastováWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
LucieKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LudekKovarik ManMasterCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LudekKovarikManU 13Czech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Ludvig SparreAndersenManCadetDenmarkSlagelse Inline KlubTalentteam Denmark
LuisaFuchsWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LukášPodzemskýManYouthCzech RepublicSPORTINLINESPORTINLINE
LukasUndall-BehrendManCadetDenmarkInline Team DenmarkInline Team Denmark
LunaTiffertWomanU 11GermanyTurbine HalleTurbine Halle
Luna-MarieLauWomanYouthDenmarktalent Team DenmarkTeam arena geisingen
LyannLukasWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
LærkePetersenWomanYouthDenmarktalent Team Denmarktalent Team Denmark
MaditaWaltherWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
MAGDALENA SOCHAWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
MajaJustWomanCadetGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
Malia LouRikartWomanU 13GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
MalteLehmannManCadetGermanyR.S.V Blau Weiß GeraR.S.V Blau Weiß Gera
ManthanThakkarManSeniorIndiaTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
ManuelEppingerManJuniorGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
MaraLukasWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
MareikeMilbrechtWomanCadetGermanyDHfK LeipzigDHfK Leipzig
MAREKKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
MarekMartinecManYouthCzech RepublicSokol Staré Město NáchodSokol Staré Město Náchod
MarekProchazkaManJuniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MarekZgrzywaManSeniorPoland
MariaHübnerWomanCadetGermany
María PaulaCárdenasWomanSeniorColombiaOne Carbon DesingOne Carbon Desing
Maria-AngeliqueSchubertWomanCadetGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
MarieBoehmWomanCadetGermanySc DHfK LeipzigSc DHfK Leipzig
MarieSängerWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MarieZöltschWomanYouthGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
MariemOussaifi WomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MariesolGottwein-HoppWomanYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Marina TetaRichterWomanU 12GermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
MarketaPeterovaWomanU 13Czech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
MartinRumpfManSeniorGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
MartinVrbaManMasterCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
MartinaPitaWomanSeniorEcuadorTeam arena geisingen
MarvinKlotzManSeniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
Matej Hanak ManU 12Czech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
MatějKalamárManU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MatejMarekManCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
MatějRemešManJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
MatejSterbaManU 13Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
MATEUSZKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
MatyášKramlManCadetCzech RepublicSokol Staré Město NáchodSokol Staré Město Náchod
MaxKeucheManSeniorGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
MaxOberschneiderManU 9AustriaSC Lattella WörglSC Lattella Wörgl
MayaEngelhardtWomanCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
MelinaSchefflerWomanSeniorGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
MelissaZimmermannWomanYouthGermanyTSuGV Großbettlingen TSuGV Großbettlingen
MetteSchulerWomanU 10Germanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
MiaZschaetzschWomanCadetGermanyBlau-Gelb Gross-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Gross-Gerau / Team Hessen
MichaelaŠpakováWomanU 13Czech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
MichalKoťátkoManCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MichalProkopManSeniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
MilenaHoffbauer WomanU 13GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
MillaSörriesWomanCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
MimiHammerWomanU 13GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
MiraHoffmannWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle
MonikaPracharovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
Moritz PreißlerManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MoritzWolfManU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
NailaFordeWomanU 12GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
NannaAhlmann HansenWomanJuniorDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
Natalie WenzellaTornøeWomanYouthDenmarkInline Team DenmarkInline Team Denmark
NataschaLindenskovWomanSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
NELAFULAWKAWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
NelaKrejčíWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
NeleGaßmannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NeleGrimmWomanJuniorGermanyRSC Anklam e.V.RSC Anklam e.V.
NeleLenzWomanU 10GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
NeleNeumannWomanSeniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NelePechsteinWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
NeleSchulerWomanCadetGermanyarena geisingen InlineSport e.V.arena geisingen InlineSport e.V.
NevioGrossManJuniorSwitzerlandRSC LiestalTeam arena geisingen
NicoMilitelloManCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
NikaSamutinWomanU 12GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
Niklas Kubik ManYouthGermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
NiklasMaerzManYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NiklasSchicklerManYouthGermanyTSSC Erfurt e.V.TSSC Erfurt e.V.
NilsBühnemannManSeniorGermanyTurbine HalleTeam arena geisingen
NinoHoffmannManYouthGermanyTurbine HalleTurbine Halle
NoahAndersenManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
NoahHøjmark ThiessenManYouthDenmarkInline Team DenmarkInline Team Denmark
NoahPofahlManU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
Noah ValentinZunderManCadetGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
NoemiTabaWomanCadetHungaryKDE SzegedKDE Szeged
Nor QaraManSeniorSwedenNOR QARANOR QARA
OleZimmermann ManCadetGermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
OleksandraZorinaWomanU 12GermanyBlau Gelb Groß GerauBlau Gelb Groß Gerau
OliverBech-RydingManCadetDenmarkRulnordTalentteam Denmark
OliverČadekManU 12Czech RepublicSPORTINLINESPORTINLINE
OliverLindenskovManSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
OliverMartinecManU 13Czech RepublicSokol Staré Město NáchodSokol Staré Město Náchod
OliverWolnyManU 12Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
OndrejMartinecManMasterCzech RepublicSokol Staré Město NáchodSokol Staré Město Náchod
OndrejNovacekManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
OskarSchmidtManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
OtaSvarcManU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
PannaBarathWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
PatrikMalečekManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
PaulFallierManU 9GermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
PaulSchneiderManJuniorGermanyGettorfer TVTeam arena geisingen
PaulVogelManCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
PaulaWeiseWomanU 10GermanySV Flaeming-Skate e.V. SV Flaeming-Skate e.V.
PaulineSelzerWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
PavlaKratochvílováWomanYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Pepe FinnHellerManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
PhilippBrunnthalerManSeniorGermanyISC RegensburgISC Regensburg
Pia CarolinHofmannWomanU 12GermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
POLINACHEREVATENKO WomanU 13GermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
PolinaTropotselWomanU 12UkraineBlau-Gelb Gross-Gerau SpeedskatingBlau-Gelb Gross-Gerau Speedskating
PriyaFordeWomanU 9GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
ProkopStodolaManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
RadekFajkusManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
RaidenDolderManJuniorAustraliaGTC - Australia - Sk8HouseGTC - Australia - Sk8House
RalfRuysschaert ManSeniorBelgiumInline Team Brugse SkeelerclubInline Team Brugse Skeelerclub
RekaSzephalmiWomanYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
RichardOudaManU 11Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
Rico LiamHellerManU 11GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
RomanFajkusManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
RomanLaubhanManSeniorGermanySSC HeilbronnSSC Heilbronn
RomyVeyWomanCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
RonPucklitzschManSeniorGermanyMX Takino MPCTakino Germany
RosalieBoehmWomanJuniorGermanySc DHfK LeipzigSc DHfK Leipzig
SamuelStirnatManYouthGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
SamuelZschätzschManCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
Samuel OliverSulcManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
SaraVarsamisova WomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
SarahMilitelloWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau
SarahZwickWomanSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
SarkaSejpalovaWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
SelinaZimmermannWomanU 12GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
SimonAlbrechtManSeniorGermanyMX Takino MPCTakino Germany
SimonKoniakovskýManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
SimonPötschkeManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
Simon SchneeManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
SinikaMantheyWomanCadetDenmarkØstmøn InlinereInline Team Denmark
SophiaHoppWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SophiaLucenaWomanCadetPortugalArsenal de CanelasSky Team
SophiaVerchevalWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
StanislawSikoraManJuniorPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
Stefania KukorowskaWomanCadetPolandSkate Team KowalówSkate Team Kowalów
StormAndersenManCadetDenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
SveaStöhrWomanU 10GermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
SzilviaBitóWomanSeniorHungaryHétkerék Egyesület KistelekHétkerék Egyesület Kistelek
TadeášKrajManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
TammeAltermannManU 9GermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
TeresaBahnerWomanU 13GermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
TerezaHradecká WomanJuniorCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
TerezaOtovaWomanCadetCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
TheaVarsamisovaWomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
TheodorLangnerManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
ThomasAltermannManMasterGermanyGroßenhainer Rollsportverein e.V.Großenhainer Rollsportverein e.V.
ThomasRumpfManSeniorGermanySkate Team CelleSkate Team Celle
TimonHoffmannManU 11GermanyTurbine HalleTurbine Halle
TobiasGerhardtManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
TobiasHechtManSeniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.TAX Racing Team
TobiasMartinecManU 10Czech RepublicSokol Staré Město NáchodSokol Staré Město Náchod
TomášBohumskýManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
VáclavKamenskýManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
ValentinaRagusiWomanCadetAustriaREC InnsbruckHypo Lattella Development Team
VanessaScholzWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
VanessaZimmermannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
VerenaMilbrechtWomanYouthGermanyDHfK LeipzigDHfK Leipzig
VeronikaDykastováWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VeronikaKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VeronikaSyrotiukováWomanCadetCzech RepublicSPORTINLINESPORTINLINE
ViktorieHanzelkovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VilmosNagyManJuniorHungaryHétkerék Egyesület KistelekHétkerék Egyesület Kistelek
VojtechKovarik ManU 10Czech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VojtechSterbaManCadetCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
WIKTORIADUDEKWomanCadetPolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
WIKTORIANOWAKWomanU 11PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI
ZahraKarami AvarzamanWomanU 9Iran (Islamic Republic of)
ZdenekSejpalManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
ZoéHevesiWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
ZoltánTóthManCadetGermany
Zora LilliCzäczineWomanJuniorGermanyHallescher ISCITanixs Racingteam
ZsuzsannaMorotzWomanYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
ZUZANNASTRYJEWSKAWomanU 11PolandAKADEMIA NATALII CZERWONKIAKADEMIA NATALII CZERWONKI

 

© 2024 florisvdk.net All rights reserved