europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

XIX TROFEO INTERNACIONAL "VILLA DE GIJON"

From 22 March 2024 to 24 March 2024

EC logo

19th Terras do Infante Inline Speed Skating – Lagos

From 05 April 2024 to 07 April 2024

EC logo

arena geisingen international 2024

From 18 April 2024 to 21 April 2024

EC logo

Speedskating Kriterium Gross-Gerau

From 26 April 2024 to 28 April 2024

EC logo

Internationale Geraer Rollsporttage

From 10 May 2024 to 12 May 2024

EC logo

Wörgl International Kriterium

From 07 June 2024 to 09 June 2024

EC logo

Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

From 21 June 2024 to 23 June 2024

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 July 2024 to 14 July 2024

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 07 August 2024 to 11 August 2024

Registered skaters for Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

Please mark only the skaters who have paid are visible.Payments are processed as quickly as possible once we receive the money on our bank account.
First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
AafkeAltenaWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
AidanVerhoeveManJuniorNetherlandsSTC de RijnstreekSTC de Rijnstreek
AileenDohmelWomanYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
AlexandraGalovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Ambervan der MeijdenWomanJuniorNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandHardrijVereniging Den Haag-Westland
AmélieIgnoulWomanYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
AnaFernandesWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
AngelinaMachadoWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
AnnaHunyadiWomanSeniorHungarySTU EisenstadtSTU Eisenstadt
AnoukAaldersWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
AnoukCnossenWomanJuniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
ArvedDohmelManCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
BoHoogvorstWomanYouthNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
BriekDe WeweireManCadetBelgiumSkeeler Team EvergemSkeeler Team Evergem
CaleyMarleinWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
CarlosPereiraManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Cas Van DeurenManJuniorNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
CaspianAlexanderManCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
ChrisBerkhoutManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Chrisde VeldeManJuniorNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslân
Davevan der BornManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
David L.BaasManYouthNetherlandsRadboud Inline-SkatingRadboud Inline-Skating
Denice NieuwenhuisWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweHABOVO
DiedeSalomonsWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
Dionvan HalManJuniorNetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestKNSB Talent Team Zuidwest
ElbrichNicolaijWomanJuniorNetherlandsIds skeelerverenigingKNSB Talent Team Noord
EmmaBuchholzWomanYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Esmee Bonestroo WomanCadetNetherlandssc oldebroek e.osc oldebroek e.o
Evy van ZoestWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
Faye Wierdsma WomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
Femkevan BeekWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
FilipJilekManCadetCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
FILIPPOZAZZARINIManJuniorItalyNuova rinascita RavennaNuova rinascita Ravenna
FinnMillingManSeniorGermanyTeam Cadomotus Next Gen / TSG DessauTeam Cadomotus Next Gen / TSG Dessau
Fleur Van de BeekWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
Floris-Jacob ToutenhoofdManCadetNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrederikBech-RydingManYouthDenmarkRulnordInline Team Denmark
HelenaOryshchynWomanJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
IdsWitkampManYouthNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
InkaHildebrandtWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
IsaSteegstraWomanJuniorNetherlandsDe IJssterKNSB Talent Team Noord
IzaBenschopWomanCadetNetherlandsSSV NijkerkSSV Nijkerk
JanekWeberManJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauBlau-Gelb Gross-Gerau
Janna Wietske van der EndeWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
JanneBoosWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Jarne FeenstraManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JarnoHaitjemaManJuniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordKNSB Talent Team Noord
Jasmijn Nieuwenhuis WomanYouthNetherlandsHABOVO
Jasminvan der terpWomanJuniorNetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
JenniferBollenWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweABC Hekwerk
JoanneHendriksenWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
JoãoDiasManSeniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
JoeBennettManSeniorAustraliaCobras rollerskating clubCobras rollerskating club
Joesvan DeursenManSeniorNetherlandsInline selectie ZHInline selectie ZH
JohannesHoomansManYouthNetherlandsDe IJssterDe IJsster
Jortvan DiemenManCadetNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
JuleAntonWomanSeniorGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Juniorde Blois ManJuniorNetherlandsSTC de RijnstreekSTC de Rijnstreek
KaileyVan der veen WomanCadetNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
KarolinaTomeckovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KristynaJungovaWomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KyraKamstraWomanCadetNetherlandssc oldebroek e.osc oldebroek e.o
LarsDijckManYouthNetherlandsIds skeelerverenigingIds skeelervereniging
Larsvan de GriendManYouthNetherlandsSTC Willy van den BerkSTC Willy van den Berk
LataeshaNarainWomanSeniorNetherlandsRegio Selectie Midden NederlandRegio Selectie Midden Nederland
LauraFilesWomanSeniorGermany
Lauren Van den Brink WomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
LeonieImhofWomanSeniorGermanyMX Takino MPCTakino Germany
LiliaMudersWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LisaHuis in t VeldWomanCadetNetherlandsSKOV HeerdeSKOV Heerde
LiseDijkstraWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSFriese selectie
LucieKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
MaaikeKoelewijnWomanJuniorNetherlandsHABOVO
MaartjeBerkhoutWomanCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Magnus NormannJeppesenManJuniorDenmarkTalent Team DenmarkTeam arena geisingen
MariaDiasWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
Marlon van Oosten WomanCadetNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
MartimDiasManCadetPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MarvinKlotzManSeniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
MassimoVerleeneManCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MatildeFerreiraWomanYouthPortugalClube Cultural e Desportivo de VeirosClube Cultural e Desportivo de Veiros
MatteoDeceuninckManCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MatthijsWijkManJuniorNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
Maudde JongWomanYouthNetherlandsSTG EENDRACHT GENEMUIDENSTG EENDRACHT GENEMUIDEN
MaudMoretWomanCadetNetherlands
MelleBoeijenWomanJuniorNetherlands
Mennovan EigManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MillaSörriesWomanCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
Neeltsje de BoerWomanCadetNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
NeleNeumannWomanSeniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NevioGrossManJuniorSwitzerlandRSC LiestalTeam arena geisingen
NickHendriksenManYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
NielsPenningsManJuniorNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
NienkeMeestersWomanYouthNetherlandsAIJVAIJV
NikkiNoordergraafWomanSeniorNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandAtom Skates
NilsWagenaarManCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
NoahBakWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe HABOVO
NoorSminkWomanCadetNetherlandsSSV NijkerkSSV Nijkerk
Noraly BerberVonkWomanSeniorNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSPSPSK World Team
OndrejNovacekManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
PaulineTasWomanYouthNetherlandsSchaats & Inline LansingerlandKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
QuinnZwerus WomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
RémonKwantManSeniorNetherlandsSkeelervereniging StaphorstDoubleFF
rensnieuwenhuisManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe HABOVO
Renskevan WinkoopWomanCadetNetherlandsSKEELERVERENIGING WIJHERUITSKEELERVERENIGING WIJHERUIT
RiaSchilderWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
RichardOomenManSeniorNetherlandsRiver Skate TeamRiver Skate Team
RoanVosManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
RobbeBeelenManSeniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
RobinMetzManJuniorNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslan
Rosa-LynnCompagnerWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
RosankuipWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
RyanDraaisma ManCadetNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
SamVeldkampManCadetNetherlandsRadboud Medemblik Radboud Medemblik
SamuelStirnatManYouthGermanyERSG Darmstadt / Team HessenERSG Darmstadt / Team Hessen
SanneOosterwijkWomanSeniorNetherlandsHABOVO
Saravan de PolWomanYouthNetherlandsIjs en skeelerclub NijeveenIjs en skeelerclub Nijeveen
SemSpruitManYouthNetherlandsSTC de RijnstreekKNSB Talent Team Zuidwest
Semvan BeekManJuniorNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
SennKoemanManYouthNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
SethVerbeekManSeniorNetherlandsAIJVAIJV
SharissaOussorenWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
SherylTomarWomanCadetIndiaselfself
Sigridvan EsWomanCadetNetherlandsIjs en skeelerclub NijeveenIjs en skeelerclub Nijeveen
StanBeelenManJuniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
Stan de GraafManYouthNetherlandsVereniging ijssport Koudekerk (VIJK)Vereniging ijssport Koudekerk (VIJK)
Stefvan MoolenbroekManYouthNetherlandsSSV NijkerkSSV Nijkerk
SteynWagenaarManJuniorNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
Sydneyvan HaarenWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Tessa Bosman WomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
TheodorLangnerManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
ThomKettelarijManCadetNetherlandsSSVR rijssenSSVR rijssen
TiemenHaaringManJuniorNetherlandsDVIJCDVIJC
TimoLammeManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweHABOVO
TobiasKrupkaManYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Udo Van der wierManSeniorNetherlandsinline selectie Groningen/Drenthe Gewest Fryslân
Veerle ZunnebeldWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
VeronikaKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
ViktorieHanzelkovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VitaVan DeurenWomanYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
YanoukZijlstra WomanYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSSkeelervereniging IDS
Yfke RaadsveldWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe

 

© 2024 florisvdk.net All rights reserved