europeancupinline.eu

EC logo

EC logo

Holland Cup - Skeelerclub Oost Veluwe

From 21 June 2024 to 23 June 2024

EC logo

Flanders Grand Prix

From 12 July 2024 to 14 July 2024

EC logo

6 Giorni Rotellistica - Santa Maria Nuova (Italy)

From 07 August 2024 to 11 August 2024

Registered skaters for Flanders Grand Prix

Please mark only the skaters who have paid are visible.Payments are processed as quickly as possible once we receive the money on our bank account.
First nameLast nameGenderCategoryCountryClubTeam/Sponsor
CasperMeulmeesterManU 9NetherlandsWarmondse ijs en skeelerclubWarmondse ijs en skeelerclub
AaryanKholgadeManJuniorIndiaIskateIskate
AasthaNaikerWomanYouthIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
ABHINAVRATHISHManCadetUnited Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
AdélaDobřenskáWomanU 9Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AdiraRavinWomanU 9United Arab Emirates
AditiDeepakWomanU 10United Arab EmiratesSkateraati Skateraati
AdrianVajanskýManJuniorCzech RepublicRKIC KošiceRKIC Košice
Advait AmitGoreManU 12United Arab Emiratesskateraatiskateraati
Afonso NetoManYouthPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
AfonsoSilvaManSeniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
Agnes Buys WomanU 11BelgiumKoninklijk Modern Skaters Club WilrijkKoninklijk Modern Skaters Club Wilrijk
AidanVerhoeveManJuniorNetherlandsSTC de RijnstreekSTC de Rijnstreek
AileenDohmelWomanYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
AleksMarcinkowskiManU 13PolandUKS SpartaUKS Sparta
AlessiaWittmackWomanYouthGermanySSC HeilbronnSSC Heilbronn
AlexandraGalovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
alexisbodevenManSeniorFranceGROL- GROUPE ROLLER VANNES AGGLOGROL- GROUPE ROLLER VANNES AGGLO
Alexis Guioullier ManYouthFranceRS MARIGNE PEUTONRS MARIGNE PEUTON
AliceBiaumetWomanU 9BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
Alicia Hiu YingChoiWomanCadetUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
AlicjaIwanekWomanCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
AlicjaMilewskaWomanU 10PolandUKS SpartaUKS Sparta
AlinaLocherWomanCadetSwitzerlandRSC LiestalRSC Liestal
AliyaOussaifiWomanU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
AltijanaSofticWomanCadetAustriaSC HighlandersSC Highlanders
AmberPierlootWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Ambervan der MeijdenWomanJuniorNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandHardrijVereniging Den Haag-Westland
AMELIAHARASIUKWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
AmélieIgnoulWomanYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
AnaFernandesWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
Ana Rita FreitasWomanJuniorPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
AnandKumarManSeniorIndiaSSSASIMMONS RANA WORLD TEAM
AndreaRihovaWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
Andrea CelesteMurcianoWomanYouthItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
AndresAsidanManU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
AndrzejGrzelakManYouthPolandUKS SpartaUKS Sparta
AngelaTothWomanU 12AustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
AngelinaMachadoWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
AngotMarieWomanU 12FranceLA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAULA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAU
AnnaAlberaWomanJuniorItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
Anna BerczellyWomanYouthAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
Anna MeulmeesterWomanCadetNetherlandsWarmondse ijs en skeelerclubWarmondse ijs en skeelerclub
AnnaPnovskaWomanYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
AnnaTomiczakWomanU 11PolandUKS SpartaUKS Sparta
AnnaWeberWomanJuniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
Anna LauraHunyadiWomanSeniorHungaryTornado TeamTornado Team
Annelies Van de VeldeWomanU 12BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
AnoukAaldersWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging de DraaiGewest Fryslân
AnoukCnossenWomanJuniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordGewest Fryslân
Antonio Edgar FreitasManSeniorPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
ArjunBharaniManU 10United Arab EmiratesSkateraati Skateraati
ArthurBucklerManYouthUnited KingdomWisbech Roller Speed ClubWisbech Inline Speed Skating Club
ArvedDohmelManCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
AsterDemiddeleManCadetBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
AuroraAielloWomanYouthItalyCardano Skating ASDTEAM ALESSI
AuroraGriffithsWomanCadetUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
AxelNicoleauManSeniorFranceLa postillonne omnisports de longjumeauLa postillonne omnisports de longjumeau
Ayaan MohitShahManU 9IndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
BarboraHradecká WomanYouthCzech RepublicSokol Běchovice IISokol Běchovice II
BarsiDoriánManYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
BasMeijerManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
BeataPuławskaWomanCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
belindafariaWomanYouthFranceALC BOUGUENAISALC BOUGUENAIS
BenBachmannManCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
BenWeberManCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
BenjaminWolfManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
BenteVisserWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
BernardoCostaManYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
BerntHutManCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
BiancaBaiãoWomanCadetPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
Bianca van der MeerWomanSeniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
BiankaBlujWomanCadetPolandSprint SanokSprint Sanok
Bo Van RijnWomanU 10NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
BoldizsarTothManU 13AustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
BorbálaBaráthWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
BrechtLippensManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
BrentVerleyeManU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
BretGrootManSeniorNetherlandsTeam Cadomotus NextGenTeam Cadomotus NextGen
BriekDe WeweireManCadetBelgiumSkeeler Team EvergemSkeeler Team Evergem
brittvan der linden WomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
BrunoPerweinManJuniorAustriaÖsterreichischer Inlineskating Club Österreichischer Inlineskating Club
CaleyMarleinWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Camille Turquois schoumaker WomanU 12FranceLES PATINEURS D HERBAUGESLES PATINEURS D HERBAUGES
CamiloAcostaManSeniorColombiaarma arena geisingenTeam arena geisingen
CarlosPereiraManYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
CarlotaMendesWomanSeniorPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
CarolinaAlbinoWomanCadetPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
Carson Hiu ChingChoiManU 13United KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
casVan CauwenberghManCadetBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
Cas Van DeurenManJuniorNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
ChaseMorpethManSeniorNew ZealandTeam arena geisingenTeam arena geisingen
ChiaraWiduaWomanSeniorFranceLA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAULA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAU
chloéMoulisWomanSeniorFranceVALENCE ROLLER SPORTSTeam arena geisingen
ChrisBerkhoutManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Chrisde VeldeManJuniorNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslân
ChristianKromoserManSeniorAustriaSTU-EisenstadtSTU-Eisenstadt
ChristofferNubeManJuniorDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
ClaraHeyneWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
CLARATAUNAYWomanJuniorFranceLA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAULA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAU
CLAUDIALANGA TORRESWomanYouthSpainC.P. 2mil6C.P. 2mil6
CléiaTHOMASWomanCadetFranceAL ST SEBASTIENLMC
Clémentine Fauchet WomanSeniorFranceROLLER SPORTS CLUB ALENCONROLLER SPORTS CLUB ALENCON
ClémentineMATHEWomanCadetFrance, MetropolitanALC BOUGUENAISLMC
ClorisChengWomanU 12United KingdomMidlands Roller Speed Club Midlands Roller Speed Club
CodrinSabiescuManCadetAustriaOEISC-WOEISC-W
CRISTIANOROSSINIManCadetItalyNuova Rinascita RavennaNuova Rinascita Ravenna
CsanádPappManYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
DA COSTAJOANNAWomanJuniorFranceALSS ROLLER SPORTSALSS ROLLER SPORTS
DaanSoetaertsManSeniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
DalmaBerczellyWomanCadetAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
DamianEngelhardtManCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
Damiano Galliazzo ManJuniorItalySkating club CassanoTEAM ALESSI
DamonPetriManU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
DanielKrojerManYouthAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
DanielaGil ValenzuelaWomanU 12SpainClub patinaje velocidad 2mil6C.P.2mil6
Daphnevan KootenWomanYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
DarshKoshtiManJuniorIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
Davevan der BornManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
DavidDanneelManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
DávidDávidManYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
David L.BaasManYouthNetherlandsRadboud Inline-SkatingRadboud Inline-Skating
DavideCasoniManSeniorItalyBononia SkatingTEAM ALESSI
DAVIDEMAGGIOManU 11Italynoi team bovolonenoi team bovolone
DeniceNieuwenhuisWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
DEVANSHAJAYA RASHMITA ManCadetIndiaBont Skate IndiaBont Skate India
DevanshRaneManCadetIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
DiogoSilveiraManSeniorPortugalTeam Cadomotus Next GenTeam Cadomotus Next Gen
Dionvan HalManJuniorNetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestKNSB Talent Team Zuidwest
Divyansh Arora ManSeniorIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
dorianverburghManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
DoutzenCampsWomanU 11BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
DrineMantheyWomanJuniorDenmarkØstmøn InlinereInline Team Denmark
DylanStragierManU 10BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
EdoardoAbisManYouthItalyCardano Skating ASDTEAM ALESSI
ElbrichNicolaijWomanJuniorNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
ElenaTorassaWomanYouthItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
EliasPescheckManJuniorGermanyHallescher ISCHallescher ISC
ElineMulderWomanJuniorNetherlandsRSC LEUVENRSC LEUVEN
Elinevan den BeldWomanU 12Netherlandssc oldebroek e.osc oldebroek e.o
Elinevan LeijenhorstWomanU 13NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
EliottLe TadicManCadetFranceGROL Vannes AggloGROL Vannes Agglo
ElisabethBardramWomanCadetDenmarkSlagelse Inline KlubTalentteam Denmark
EliseBergéWomanCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
EliseLebluyWomanCadetBelgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
Elisha CummingManYouthAustraliaMorley PanthersMorley Panthers
EllieBartholomeeussenWomanU 13BelgiumKRVKRV
ElyneVermeireWomanU 12BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
EmilKühnapfelManU 12GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
EmiliCaniWomanCadetItalyDEBBY ROLLER TEAMNu Genea Speed Skating Team
EmiliaMaasWomanU 12GermanyERC HomburgERC Homburg
EmilieBiaumetWomanU 13BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
EmmaTrovòWomanJuniorItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
EnnioPerweinManU 13AustriaOEISC-WOEISC-W
EnyRauchWomanU 11GermanyERC HomburgERC Homburg
EnzoRöselManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
ErikSchumerManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
EsmeeBonestroo WomanCadetNetherlandssc oldebroek e.osc oldebroek e.o
EthanSmithManYouthUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
Evy van ZoestWomanJuniorNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
FabianWutteManYouthAustriaSC HighlandersSC Highlanders
Fabiana RoloWomanYouthPortugalAgrupamento de Escolas Marinha Grande PoenteAgrupamento de Escolas Marinha Grande Poente
FabioFrancoliniManSeniorItalyTeam Alessi AO wheels europeTEAM ALESSI
FabioVanesManSeniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
FátimaSousaWomanCadetPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
Faye Wierdsma WomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
FebeDe KimpeWomanU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
FemkeHazeveldWomanU 11NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
Femkevan BeekWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
FerreDe KimpeManU 13BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Fiennevan LeijenhorstWomanU 11NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
FilipJilekManCadetCzech RepublicRTS PrahaTeam arena geisingen
Filipe LoureiroManYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
FILIPPOZAZZARINIManJuniorItalyNUOVA RINASCITA PATTINAGGIO CAMILLA Team arena geisingen
FinjaTiffertWomanCadetGermanyTurbine Halle Turbine Halle
FinlayDownhamManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
FinnMillingManSeniorGermanyTeam Cadomotus Next Gen / TSG DessauTeam Cadomotus Next Gen / TSG Dessau
FlavioGrossManSeniorSwitzerlandRSC LiestalTeam arena geisingen
FleurHartveldWomanCadetNetherlandsSTC de RijnstreekKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
Fleur Van de BeekWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
FleurVeenWomanSeniorNetherlandsMexicoDoubleFF
FLoortjevan SchoonhovenWomanU 12NetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
FloreDeckersWomanU 9BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
FlorineZunnebeldWomanU 13NetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
Floris-Jacob ToutenhoofdManCadetNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordGewest Fryslân
FonsTrekelsManYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
frandevoldereWomanCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
FranVanhoutteWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeDoubleFF
FranciscaHenriquesWomanJuniorPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
Frank moise Steve Bayeck Yetna ManSeniorUnited Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
FranziskaPetryWomanSeniorGermanyTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union DessauTeam Redvil Racer / TSG Aufbau Union Dessau
FrederikBech-RydingManYouthDenmarkRulnordInline Team Denmark
FriedaBielickiWomanYouthGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
FriedaLangnerWomanU 11GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
GabrielaVargas WomanSeniorEcuadorECUADORTeam arena geisingen
GaceYIMWomanCadetUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
Garvdeep SinghManJuniorIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
Geeda Sri tulasiTejeswariWomanJuniorIndiaCttwCttw
GustaveGaillardManU 13FranceRSSPRSSP
HannaBartholomeeussenWomanCadetBelgiumKRVKRV
HannaBíróWomanSeniorHungaryTornado TeamTornado Team
Hanna BrederWomanU 9GermanyERC HomburgERC Homburg
HannaKaczorowskaWomanCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
HANNAMAZURWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
HeddaFinsland WomanYouthNorwayAskerAsker
HELENAMYLKAManU 10PolandUKS OrlicaUKS Orlica
HelenaOryshchynWomanJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
HelenaUnterdoerfelWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
hylkjevan der woerdWomanSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
IdsWitkampManYouthNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
IgorZagulskiManCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
ILARIARONZANIWomanSeniorItalyG.S.S. GRUPPO SPORTIVO SCALTENIGO VENEZIAG.S.S. GRUPPO SPORTIVO SCALTENIGO VENEZIA
ImreMihaly-BisonManCadetAustriaOEISC-WOEISC-W
InkaHildebrandtWomanYouthGermanyTSG Aufbau Union DessauTSG Aufbau Union Dessau
IreneHörnschemeyerWomanJuniorGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
IrenePaganelliWomanSeniorItalyA.S.D. Roller Sports Vado LigureTEAM ALESSI
IrisDrogouWomanCadetFranceROLLER CLUB HERBLINOISROLLER CLUB HERBLINOIS
IsaSteegstraWomanJuniorNetherlandsDe IJssterGewest Fryslân
IshanKrishnaManU 10United Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
ItayDroryManSeniorIsraelZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JÁCHYMPODLIPSKÝManYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
Jacopo MurcianoManJuniorItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
JakubKovarikManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
Jan Martin Mende ManSeniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.Team arena geisingen
JanaBohumskaWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
JanekWeberManJuniorGermanyBlau-Gelb Gross-GerauTeam arena geisingen
JaniceLamienWomanCadetAustriaOEISC-WOEISC-W
Janna Wietske van der EndeWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
JanneBoosWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JannesSeyfarthManJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Jarne FeenstraManYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
JarnoHaitjemaManJuniorNetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordGewest Fryslân
Jasmijn Nieuwenhuis WomanYouthNetherlandsMexicoHABOVO
Jasminvan der terpWomanJuniorNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
JelmarHempeniusManSeniorNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
JeromePetriManCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
JesikaForstovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JetFransenWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Jilmar VogelzangManU 13NetherlandsIJs- en Skeelerclub LindenoordIJs- en Skeelerclub Lindenoord
JintheProotWomanU 13BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JiyaJijeshWomanCadetIndiaFYB SkatingFYB Skating
JoanneHendriksenWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
JoãoDiasManSeniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
João Francisco JesusManJuniorPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
João MateusRosaManCadetPortugalCDR SANTANENSE - Madeira CDR SANTANENSE - Madeira
JoeBennettManSeniorAustraliaCobras rollerskating clubCobras rollerskating club
Joesvan DeursenManSeniorNetherlandsInline selectie ZHInline selectie ZH
JohanaPracharovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
JohannesHoomansManYouthNetherlandsDe IJssterGewest Fryslân
JohannesSchmidtManCadetGermanySC DHfK Leipzig e.V.SC DHfK Leipzig e.V.
JohannesVermeerschManJuniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
jolanBrissinckManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
JolienHazeveldWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
JonasPofahlManU 9Germany
JonneHolthuisWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
JorenVerleyeManCadetBelgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
Jortvan DiemenManCadetNetherlandsIJs en skeelerclub LisserbroekKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
Jortvan VondelManU 13NetherlandsIJs en skeelerclub LisserbroekIJs en skeelerclub Lisserbroek
JorunGeertsWomanSeniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
JosephineOttoWomanCadetGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
JoshWhyteManSeniorNew ZealandKapitiWicked Rollenshop Racing
JoshuaElmerManU 12GermanyBlau-Gelb Gross-Gerau SpeedskatingBlau-Gelb Gross-Gerau Speedskating
JosieMosebachWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle
Jude ElieNoukpokinnou ManSeniorUnited Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
JudithZschätzschWomanU 12GermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
JuleAntonWomanSeniorGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
JulieCoremansWomanU 11BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
JuliePnovskaWomanCadetCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
Juniorde Blois ManJuniorNetherlandsSTC de RijnstreekSTC de Rijnstreek
Jurianvan eekelenManU 13NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
KaatGodtsWomanCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
KAELIGGERARDManU 13FranceAS SABLE SUR SARTHEAS SABLE SUR SARTHE
KaileyVan der veen WomanCadetNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
kaivalyasharmaManU 9United Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
KAMILSITNIKManSeniorPolandMKS Korona WilanówMKS Korona Wilanów
KarolinaTomeckovaWomanCadetCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KARTIKEYAENGALAManU 12United Arab Emirateseasy sportseasy sports
KasperVan WezemaelManU 13BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
KataIvanyiWomanYouthHungaryTornado TeamTornado Team
KateřinaKainováWomanSeniorCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
KatharinaMezgolitsWomanJuniorAustriaSTU EisenstadtSTU Eisenstadt
KAVYAVARADARAJANWomanU 11IndiaRSFI Team
KaySchipperManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
KehanGriffithsManU 11United KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
KenBachmannManU 12GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
KianoChapelManU 13BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
kirbyBarkerManCadetUnited KingdomWisbech Inline Speed Skating ClubWisbech Inline Speed Skating Club
KlaasVermontManU 13BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
KLAUDIATYSZKIEWICZWomanJuniorPolandUKS OrlicaUKS Orlica
KoenLe LièvreManSeniorBelgiumKoninklijk Modern Skaters Club WilrijkKoninklijk Modern Skaters Club Wilrijk
KonstantinReichartManYouthAustriaSC HighlandersSC Highlanders
Kowtun Konstantin ManYouthGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
KristynaJungovaWomanYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
KryspinWęcławekManYouthPolandPolish National TeamPolish National Team
KubaPuławskiManYouthPolandUKS SpartaUKS Sparta
KyraKamstraWomanCadetNetherlandssc oldebroek e.oGewest Fryslân
LaethisiaSchimekWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauPOWERSLIDE WORLD TEAM
LarissaVereeckeWomanYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LarsDijckManYouthNetherlandsIds skeelerverenigingGewest Fryslân
LarsPatrouilleManJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
LarsRosseelManU 11BelgiumZwaantjes Roller ClubZwaantjes Roller Club
Larsvan de GriendManYouthNetherlandsSTC Willy van den BerkSTC Willy van den Berk
Lataesha ZinzuliaNarainWomanSeniorNetherlandsRegio Selectie Midden NederlandTeam arena geisingen
LauraBlujWomanU 12PolandSprint SanokSprint Sanok
Laura FaustinoWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
LauraFilesWomanSeniorGermanyTS BayreuthTS Bayreuth
LaurensBergéManSeniorBelgiumRolschaatsclub TienenDoubleFF
LeahBarkerWomanCadetUnited KingdomWisbech Inline Speed Skating ClubWisbech Inline Speed Skating Club
LeanderDeroyeManCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
LEIREGÓMEZ MARQUÉS WomanCadetItalyCPV PAIPORTACPV PAIPORTA
LenaJasińskaWomanCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
LenaRobeynsWomanCadetBelgiumRSC Leuven RSC Leuven
LenaStragierWomanU 9BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
LenaWisłockaWomanYouthPolandSprint SanokSprint Sanok
LENAYACHARTIERWomanCadetFranceMAMERS ROLLER SPORTLMC
LeniHoffmannWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
LeniSchmidtWomanU 9GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LennKustersManYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
Lennard Hoffbauer ManU 10GermanyRG Oranienburg-FalkenseeRG Oranienburg-Falkensee
LennartKloßManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
LeonWeberManU 12GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LeonardoFernandesManYouthPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
Leonid Karlyk ManU 9GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
LeonorLadeiraWomanJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR PRAZERES - MADEIRA
LeonyHeyneWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LéopoldDE DEURWAERDER-MARTINManCadetFranceRILMRILM
Lexie RuiterWomanU 12NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
LianneVan loonWomanSeniorNetherlandsMexicoDoubleFF
LiesDhondtWomanU 9BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LIeseLangerfeldWomanYouthGermanySpeedskate-Club Meißen e.vV.Speedskate-Club Meißen e.vV.
LiliaMudersWomanSeniorGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
Lilian MARIEManCadetFranceSainte Geneviève Sport roller skatingSainte Geneviève Sport roller skating
LillaSandorWomanJuniorHungaryTornado TeamTornado Team
LillyWeidenerWomanJuniorGermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
liloutilagoneWomanJuniorFranceMexicoTHE TEAN / CRE PDL
LilyBoussinWomanU 9France, MetropolitanLes Pierres Qui RoulentLes Pierres Qui Roulent
LinRauchWomanU 9GermanyERC HomburgERC Homburg
LinaSchumannWomanJuniorGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.Aufbau Team - RSV Blau-Weiß Gera
LindeDe RoeckWomanU 12BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LinettHevesiWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
LisaBanckaertWomanU 9BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LiseDijkstraWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
LivAndersenWomanU 9DenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
LivBruyninckxWomanU 9BelgiumRSC TienenRSC Tienen
LivioWengerManSeniorSwitzerlandarma arena geisingen teamTeam arena geisingen
LizeElzingaWomanCadetNetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
Lola RousseauWomanYouthFranceALC BOUGUENAISALC BOUGUENAIS
LoreleyCharletWomanU 13GermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LorelynVereeckeWomanU 10BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LorenzoFariaManCadetFranceALC BOUGUENAISALC BOUGUENAIS
LorenzoPerweinManYouthAustriaÖsterreichischer Inlineskating Club Österreichischer Inlineskating Club
LoretteCESSIEUXWomanU 9FranceROLLER IN LILLE--METROPOLE (RILM)ROLLER IN LILLE--METROPOLE (RILM)
LotteHaemelsWomanYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LotusDuijnWomanU 11NetherlandsRadboudRadboud
LouiseMaluWomanYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
LOUISONMOREAUManU 10FranceRS MARIGNE PEUTONLMC
LucaGoldmannManU 12GermanySpeedskating Arnstadt e.VSpeedskating Arnstadt e.V
LucaScumaciManU 13AustriaOEISC-WOEISC-W
LucasFabrie ManJuniorNetherlandsRiver Skate Team River Skate Team
LucieConradtWomanU 11GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
LucieKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
LucienGaillardManCadetFranceRSSPRSSP
Ludvig SparreAndersenManCadetDenmarkSlagelse Inline KlubInline Team Denmark
LuisSocorro MerinoManJuniorSpainCLUB AL-ANDALUS (MÁLAGA)CLUB AL-ANDALUS (MÁLAGA)
LuisaFuchsWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
LukasUndall-BehrendManCadetDenmarkInline Team DenmarkInline Team Denmark
LUNADOMINGUEZ TORCALWomanSeniorSpainC.P. 2mil6C.P. 2mil6
LunaTiffertWomanU 11GermanyTurbine HalleTurbine Halle
Luna-MarieLauWomanYouthDenmarktalent Team DenmarkTeam arena geisingen
LyannLukasWomanCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
LyssaVansteenkisteWomanJuniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MaaikeKoelewijnWomanJuniorNetherlandsMexicoHABOVO
MaartenLambertsManCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
MaartjeBerkhoutWomanCadetNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MaddalenaMorettoWomanJuniorItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
MaditaWaltherWomanCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
MaelleDROGOUWomanJuniorFranceROLLER CLUB HERBLINOISROLLER CLUB HERBLINOIS
MaelysJousseWomanU 11France, MetropolitanROLLER CLUB HERBLINOISROLLER CLUB HERBLINOIS
MagdalenaPawlikowskaWomanJuniorPolandSprint SanokSprint Sanok
Magnus NormannJeppesenManJuniorDenmarkTalent Team DenmarkTeam arena geisingen
MaiteVermeirWomanYouthBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
Malia LouRikartWomanU 13GermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
MANSHYENGALAWomanCadetUnited Arab Emirateseasy sportseasy sports
ManuelEppingerManJuniorGermanyTSuGV GroßbettlingenTSuGV Großbettlingen
Manuel Piteira ManYouthPortugalAgrupamento de Escolas Marinha Grande PoenteAgrupamento de Escolas Marinha Grande Poente
MaraDeubnerWomanCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
MARCELWROŃSKIManCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
MarcoBedonManSeniorItalyASD Polisportiva BelluscoTEAM ALESSI
MarcoLiraManSeniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR PRAZERES - MADEIRA
MareikeMilbrechtWomanCadetGermanyDHfK LeipzigDHfK Leipzig
MAREKKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
MAREKMOTAŁAManCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
MarekProchazkaManJuniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MarekZgrzywaManSeniorPoland
MargaridaAlves SousaWomanSeniorPortugalArsenal de CanelasArsenal de Canelas
MargaridaVieiraWomanCadetPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
MARGAUXMOREAUWomanU 13FranceRS MARIGNE PEUTONLMC
MariaDiasWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MariaWodzyńskaWomanCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
MarianaCarvalhoWomanCadetPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
MariemOussaifi WomanCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MariesolGottwein-HoppWomanYouthGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
MarinHolthuisWomanU 13NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
MarinKuinWomanU 13NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MarionFRUCHETWomanCadetFranceALC BOUGUENAISLMC
MarkMoravcsikManCadetHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
MarliesVansteenkisteWomanYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Marlon van Oosten WomanCadetNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
MartDeroyeWomanU 10BelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
MartLeroyManYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
MartimDiasManCadetPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MartimVieiraManJuniorPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
MarvinKlotzManSeniorGermanySSC Heilbronn e.V.SSC Heilbronn e.V.
MassimoVerleeneManCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MatějKalamárManU 13Czech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
MatejSterbaManU 13Czech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
MATEUSZKANIAManSeniorPolandLEGIA LEGIA
MathiasDesenderManCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
MatildeFerreiraWomanYouthPortugalClube Cultural e Desportivo de VeirosClube Cultural e Desportivo de Veiros
Matilde FigueiraWomanYouthPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MatsBakkerManU 13NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MatteoCasadeiManSeniorItalyA.S.D. Roller Sports Vado LigureTEAM ALESSI
MatteoDeceuninckManCadetBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Matteo Gerin ManU 13GermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
MatteoVanhieManYouthBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MatthijsWijkManJuniorNetherlandsKnsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline Knsb ZH Opleidingsgroep Zuidwest inline
MaxWestergaard NielsenManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
MayaEngelhardtWomanCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
MehaaA VWomanU 10IndiaRARS- RAHUL'S ACADEMY OF ROLLER SKATING RARS- RAHUL'S ACADEMY OF ROLLER SKATING
MelinaParmentierWomanU 12BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MelleBoeijenWomanJuniorNetherlands
Mennovan EigManSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MerelHaemelsWomanJuniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
MiaZschaetzschWomanCadetGermanyBlau-Gelb Gross-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Gross-Gerau / Team Hessen
Michelle EdelenboschWomanU 12NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
MiekDevoogdtWomanU 13BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
MiguelMonteiroManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
MikołajKlonowskiManJuniorPolandUKS SpartaUKS Sparta
MikołajMilewskiManCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta
milanBrissinckManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
MilenaLocherWomanU 13SwitzerlandRSC LiestalRSC Liestal
MillaSörriesWomanCadetGermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
MilleFlawinneManCadetBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
MiraHoffmannWomanCadetGermanyTurbine HalleTurbine Halle
Miriamvan EsWomanU 12NetherlandsIJs- en Skeelerclub NijeveenIJs- en Skeelerclub Nijeveen
MiłoszIwanekManU 10PolandUKS SpartaUKS Sparta
MonikaPracharovaWomanJuniorCzech RepublicRTS PrahaRTS Praha
Moritz PreißlerManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
MoritzWolfManU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
MukundSivaManJuniorIndiaINDIA INDIA
Muni Srirama ChandraKovvuriManYouthIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
NadineHendriksenWomanU 11NetherlandsIJs- en Skeelervereniging 't Grieze VeenIJs- en Skeelervereniging 't Grieze Veen
NadjaWengerWomanSeniorSwitzerlandarma arena geisingen teamTeam arena geisingen
Naga SahasraNivarthiWomanCadetIndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
NannaAhlmann HansenWomanJuniorDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
NansDevoogdtWomanCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
NataliaŁożańskaWomanJuniorPolandSprint SanokSprint Sanok
Natalie WenzellaTornøeWomanYouthDenmarkInline Team DenmarkInline Team Denmark
NataschaLindenskovWomanSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
Nayeli Van PeteghemWomanU 13BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
Neeltsje de BoerWomanCadetNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
NeleGaßmannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
NevioGrossManJuniorSwitzerlandRSC LiestalTeam arena geisingen
NickHendriksenManYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
NiclasMastrupManSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Denmark
NicoMilitelloManCadetGermanyBlau-Gelb Groß-Gerau / Team HessenBlau-Gelb Groß-Gerau / Team Hessen
Niels van HaarenManSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
NienkeBakkerWomanU 12NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
NihalThombarapuManU 10BelgiumModern Wilrijk KoninlijkModern Wilrijk Koninlijk
NikkiNoordergraafWomanSeniorNetherlandsHardrijVereniging Den Haag-WestlandHardrijVereniging Den Haag-Westland
Nikolai BjørklundJohansenManSeniorDenmarkVARKInline Team Denmark
NilsWagenaarManCadetNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
Nina PaulineMaerzWomanU 12GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
NIRVEDNEERAJManU 11Indiaskateraatiskateraati
NivedNairManU 12United Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
noapetitjeanWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
NoahAndersenManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
NoahBakWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe HABOVO
NoahPofahlManU 11GermanyRSV Blau Weiss Gera e.V.RSV Blau Weiss Gera e.V.
noambodevenManU 12FranceGROL Vannes AggloGROL Vannes Agglo
NoâmDieboldManYouthFranceLES ROLLER-STONESLES ROLLER-STONES
NoémiTabaWomanCadetHungaryKDE SzegedKDE Szeged
OjasKulkarniManCadetIndiaIskateIskate
OleZimmermann ManCadetGermanyRSV Blau-Weiß GeraRSV Blau-Weiß Gera
OliverBech-RydingManCadetDenmarkRulnordTalentteam Denmark
OliverLindenskovManSeniorDenmarkInline Team DanmarkInline Team Danmark
OLIWIAWROŃSKAWomanYouthPolandUKS OrlicaUKS Orlica
OndrejNovacekManJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
OrsolyaUrbanekWomanCadetHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
PannaBaráthWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
PaulSchneiderManJuniorGermanyGettorfer TVTeam arena geisingen
PaulaDoskowskaWomanJuniorPolandSprint SanokSprint Sanok
PaulienGeertsWomanU 12BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
PaulineSelzerWomanYouthGermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
PaulineTasWomanYouthNetherlandsSchaats & Inline LansingerlandKNSB Gewest ZH Opleidingsploeg Inline
PedroFigueiredoManSeniorPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
Pedro Parker Brito ManJuniorPortugalCDR Prazeres - MadeiraCDR Prazeres - Madeira
Pepe FinnHellerManCadetGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
PepijnBakkerManJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
PepijnVan WezemaelManU 9BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
PeterMichaelManSeniorNew ZealandKapitiWicked Rollenshop Racing
PhilipDue SchmidtManSeniorDenmarkBont NordicTeam arena geisingen
Pia Helbich WomanU 10GermanyBlau Gelb Groß GerauBlau Gelb Groß Gerau
POLINACHEREVATENKO WomanU 13GermanySSC Köln 1998 e.V.SSC Köln 1998 e.V.
ProkopStodolaManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
PrzemekKocanManYouthPolandUKS SpartaUKS Sparta
R. AadhavNivashManJuniorIndiaRARS- RAHUL'S ACADEMY OF ROLLER SKATING RARS- RAHUL'S ACADEMY OF ROLLER SKATING
RafaelSilvaManCadetPortugalClub Sport MaritimoClub Sport Maritimo
RalfRuysschaert ManSeniorBelgiumInline Team Brugse SkeelerclubInline Team Brugse Skeelerclub
RekaSzephalmiWomanYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
RémonKwantManSeniorNetherlandsSkeelervereniging StaphorstDoubleFF
RensNieuwenhuisManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
RenskeHutWomanU 11NetherlandsSkeelervereniging de DraaiSkeelervereniging de Draai
RephaelBoefManSeniorIsraelSVO OudewaterSVO Oudewater
RiaSchilderWomanSeniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
RichardOomenManSeniorNetherlandsRiver Skate TeamRiver Skate Team
Rico LiamHellerManU 11GermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
RithuVinuWomanU 9United Arab EmiratesFyb skating teamFyb skating team
Roanvan EmmerikManU 9NetherlandsIJs en skeelerclub LisserbroekIJs en skeelerclub Lisserbroek
RoanVosManYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
RobbeBeelenManSeniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
RobinMetzManJuniorNetherlandsGewest FryslanGewest Fryslân
RohanSoniManJuniorBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
RomyVeyWomanCadetGermanyDom Skater Fulda e.V.Dom Skater Fulda e.V.
RonPucklitzschManSeniorGermanyMX Takino MPCTakino Germany
RoosVermontWomanCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
Rosa-LynnCompagnerWomanYouthNetherlandsSkeelervereniging StaphorstSkeelervereniging Staphorst
RosankuipWomanYouthNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
RyanDraaisma ManCadetNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
SaanvikaSarathWomanU 11United Arab EmiratesSkateraati Skateraati
SahasraMagesh KumarWomanU 9United Arab EmiratesSkateraati Skateraati
SamVeldkampManCadetNetherlandsRadboud Medemblik Radboud Medemblik
Samuel MorrisManSeniorUnited KingdomNorth London Roller Speed Skating ClubTeam arena geisingen
SamuelZschätzschManCadetGermanySCC Skating BerlinSCC Skating Berlin
Samuel OliverSulcManYouthCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
SamueleAbisManSeniorItalyCardano Skating ASDTEAM ALESSI
sanjana Bathula WomanYouthIndiaCttwCttw
SaraRibeiroWomanSeniorPortugalAcadémico FC Patins em LinhaAcadémico FC Patins em Linha
SarahRogerWomanJuniorFrance, MetropolitanPôle espoir BretagnePôle espoir Bretagne
SebastianKieserManSeniorGermanySkate13
SelinaZimmermannWomanU 12GermanyBlau-Gelb Groß-GerauBlau-Gelb Groß-Gerau
SennKoemanManYouthNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
SeppeCaenenManU 9BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
SethVerbeekManSeniorNetherlandsAIJVAIJV
SharissaOussorenWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
SherylTomarWomanCadetIndiaselfself
SiebeDeceuninck ManU 11BelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
SietseTroostManJuniorBelgiumReko Rollerclub ZemstDoubleFF
Sigridvan EsWomanCadetNetherlandsGewest Fryslân Gewest Fryslân
SimionSabiescuManU 12AustriaOEISC-WOEISC-W
SimonDüppreManJuniorGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
SimonPötschkeManCadetGermanySSC MeißenSSC Meißen
SimonWiegmanManYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweABC Hekwerk
SinikaMantheyWomanCadetDenmarkØstmøn InlinereInline Team Denmark
SoetkinVan WezemaelWomanU 11BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
SofiaSaronniWomanSeniorItalyASD Polisportiva BelluscoTEAM ALESSI
SofiaSchilderWomanJuniorNetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
SophiaHoppWomanCadetGermanyERSG DarmstadtERSG Darmstadt
Sophie Helbich WomanU 10GermanyBlau-Gelb Groß - GerauBlau-Gelb Groß - Gerau
Sourav Shinde ManSeniorIndiaIskateIskate
SreeyanshMishraManU 9IndiaThe Utkal Unicorn Roller Sports AcademyThe Utkal Unicorn Roller Sports Academy
StafStrekelsManCadetBelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
StanBeelenManJuniorBelgiumRSC LEUVENRSC LEUVEN
StanCrombezManU 12Belgiumzwaantjes roller clubzwaantjes roller club
Stan de GraafManYouthNetherlandsVereniging ijssport Koudekerk (VIJK)Vereniging ijssport Koudekerk (VIJK)
StanisławChmuraManU 13PolandUKS SpartaUKS Sparta
SterreChapelWomanU 10BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
SteynWagenaarManJuniorNetherlandsSkeelervereniging IDSGewest Fryslân
StienVanhoutteWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
StormAndersenManCadetDenmarkTalent Team DenmarkTalent Team Denmark
SUBIKSHASWomanU 12IndiaRARS- RAHUL'S ACADEMY OF ROLLER SKATING RARS- RAHUL'S ACADEMY OF ROLLER SKATING
SuhridSurveManSeniorIndiaIskateIskate
Sune MastrupManSeniorDenmarkNSKInline Team Denmark
Svenvan EmmerikManU 12NetherlandsKNSB Talent Team ZuidwestKNSB Talent Team Zuidwest
Sydneyvan HaarenWomanSeniorBelgiumZwaantjes Rollerclub ZandvoordeZwaantjes Rollerclub Zandvoorde
SZYMONHOTAŁAManU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
Tamino OhmeManSeniorGermanyPowerslide International Team Powerslide International Team
TaylorBarkerManYouthUnited KingdomWisbech Inline Speed Skating ClubWisbech Inline Speed Skating Club
TeamFranceWomanCadetFrance
TeamFranceWomanCadetFrance
TeamFranceWomanCadetFrance
TeamFranceManCadetFrance
TeamFranceManCadetFrance
TeamFranceManCadetFrance
Tess RuiterWomanU 9NetherlandsRadboud Inline-skatingRadboud Inline-skating
Tessa Bosman WomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweSkeelerclub Oost Veluwe
Theis RLundstedManYouthDenmarkTalent Team DenmarkInline Team Denmark
TheodorLangnerManCadetGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
Thijsjevan VondelWomanU 10NetherlandsIJs en skeelerclub LisserbroekIJs en skeelerclub Lisserbroek
TiagoMestreManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
TiagoMonteiroManJuniorPortugalRoller Lagos C.P.Roller Lagos C.P.
TiemenHaaringManJuniorNetherlandsDVIJCDVIJC
TijnVan Calster ManCadetBelgiumRSC Leuven RSC Leuven
TilioBatyManYouthFranceALSS Roller sportsALSS Roller sports
TiméoAchManU 13FranceLandevant roller skatingLandevant roller skating
TimoLammeManSeniorNetherlandsSkeelerclub Oost VeluweHABOVO
TimothéBoussinManCadetFrance, MetropolitanLes Pierres Qui RoulentLes Pierres Qui Roulent
TobiasKrupkaManYouthCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
TomMulderManSeniorNetherlandsTeam Cadomotus NextGenCadomotus
TomMulderManSeniorNetherlandsRSC LEUVENCádomotus Team NextGen
TomášBohumskýManSeniorCzech RepublicKSBM PrahaTeam arena geisingen
TristanCHOUARDManSeniorFranceLA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAULA POSTILLONNE OMNISPORTS DE LONGJUMEAU
TvishaBajajWomanU 12IndiaRSFI TEAMRSFI TEAM
TymonJasińskiManU 13PolandUKS SpartaUKS Sparta
TymoteuszPiotrowskiManU 13PolandUKS SpartaUKS Sparta
Udo Van der wierManSeniorNetherlandsinline selectie Groningen/Drenthe Gewest Fryslân
UTTKARSH KUMARKANSAARAManCadetIndiaINDIAINDIA
ValentinaOrlandiWomanYouthItalyRoad Runners ChiaravalleRoad Runners Chiaravalle
ValentinaWutteWomanCadetAustriaSC HighlandersSC Highlanders
VanessaScholzWomanJuniorGermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
VanessaZimmermannWomanYouthGermanyRSV Blau-Weiß Gera e.V.RSV Blau-Weiß Gera e.V.
Veerle ZunnebeldWomanCadetNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
VeraCaenenWomanU 12BelgiumReko Rollerclub ZemstReko Rollerclub Zemst
VerenaMilbrechtWomanYouthGermanyDHfK LeipzigDHfK Leipzig
VeronikaDykastováWomanYouthCzech RepublicKSBM PrahaKSBM Praha
VeronikaKorvasovaWomanSeniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VihaanBharambeManU 10IndiaLegion Sports ClubRSFI Team
Vik ReynaertsManYouthBelgiumRolschaatsclub TienenRolschaatsclub Tienen
VikramIngaleManSeniorIndiaIskateIskate
ViktorieHanzelkovaWomanJuniorCzech RepublicIN-LINE VESELÍIN-LINE VESELÍ
VINCENTHENRYManSeniorUnited KingdomBirmingham Wheels Speed Skating ClubBirmingham Wheels Speed Skating Club
Vincent MeulmeesterManU 12NetherlandsWarmondse ijs en skeelerclubWarmondse ijs en skeelerclub
VitaVan DeurenWomanYouthNetherlandsSVO OudewaterSVO Oudewater
VittoriaMarchiottoWomanYouthItalyPattinaggio Alte CeccatoPattinaggio Alte Ceccato
VojtechSterbaManCadetCzech RepublicIN-LINE AKADEMIEIN-LINE AKADEMIE
WiktoriaDabrowskaWomanJuniorPolandMKS Korona WilanówMKS Korona Wilanów
WiktoriaDzienisiewiczWomanYouthPolandUKS SpartaUKS Sparta
WIKTORIAHOTAŁAWomanU 11PolandUKS OrlicaUKS Orlica
WIKTORIATURCHANWomanU 13PolandUKS OrlicaUKS Orlica
WilmaBielickiWomanU 13GermanySpeedskating Leipzig e.V.Speedskating Leipzig e.V.
WOJCIECHMOTAŁAManCadetPolandUKS OrlicaUKS Orlica
Yfke RaadsveldWomanYouthNetherlandsSkeelerclub Oost Veluwe Skeelerclub Oost Veluwe
ylianaCHEVALIERWomanJuniorFrance, MetropolitanVSF LA FERTE BERNARDVSF LA FERTE BERNARD
ZahraKarami AvarzamanWomanU 9Iran (Islamic Republic of)
ZdenekSejpalManSeniorCzech RepublicKSB BenatkyKSB Benatky
ZoéHevesiWomanYouthHungaryKDE SzegedKDE Szeged
ZofiaBlauthWomanYouthPolandWilki Otwock TeamWilki Otwock Team
ZofiaLipczyńskaWomanYouthPolandWilki Otwock TeamWilki Otwock Team
ZofiaTabiszWomanU 12PolandSprint SanokSprint Sanok
ZsuzsannaMorotzWomanYouthHungaryTDKE TatabányaTDKE Tatabánya
ZuzannaKocanWomanCadetPolandUKS SpartaUKS Sparta

 

© 2024 florisvdk.net All rights reserved